Ніка Белоцерковська про росіян: Цей морок пройде, коли реальність почне заглушати телевізор

4 травня 2022, 14:08

Російська блогерка Ніка Белоцерковська, яка з перших днів війни намагається донести правду до росіян, зізналася, що дуже боїться 9-го травня.

Розмірковуючи в Instagram про відсутність будь-якої емпатії та людяності у її співвітчизників, Ніка припустила, що все це пройде лише тоді, коли реальність почне заглушати телевізор.

"Зрозуміло, що вони воюють лише у телевізорі. Це для них таке кіно, де обов'язковий хепіенд, катарсис перемоги та прапор на їхньому особистому Рейхстазі. Добити нацистську гадину. Як діди. Пройти свіжим безсмертним полком вулицями Києва (вже ні, але не важливо, що всоте змінилися завдання, вони не помітили), і х*й з ним, що доведеться заклеїти дідів синами, а їх уже тисячі.

Відео, де звичайні, на вигляд абсолютно нормальні, баби вимагають йти до кінця, випалити до попелу і нікого не щадити - викликають тваринний жах і довге збентеження. Повторити вони можуть. Найабсурдніше в тому, що всім зрозуміло вже, що не можуть. Але це "повторимо", як молитва. Дякую, Кирило. Намісник, бл*дь, божий.


 
Сама Ніка вже давно живе у Франції

Ми спостерігаємо жахливий експеримент - знищення навіть найпримітивнішої емпатії, позбавлення базової людяності та співчуття. Коли на запитання "а як же убиті діти?" вам шлють "8 років". Історію цих "8 років" вони знають, звичайно, дуже поверхово, з тб-методичок. Спробуйте їм сказати правду. Вереск і виття і продажна шкура.

Я, наприклад, уже можу про російсько-український конфлікт написати хоч і простий, але підручник. Мені було потрібно, необхідно було зрозуміти, ЯК таке взагалі стало можливим. Читала все, що могла знайти, з тих і цих сторін, поки спати не могла у перші чотири тижні. Але вони не повірять. Вони не люблять читати. Вони люблять дивитися.

 
У фудблозі Белоцерковської тепер нема рецептів, зате є багато дописів про війну в Україні

Цей морок пройде. Але він почне проходити лише тоді, коли реальність почне заглушувати телевізор. Коли дискомфорт від зіткнення з тим, що їм уже відвантажили усім світом за їхню кровожерність стане сильнішим.

До першої бійки з товарками за шматок шинки. Я знаю, що говорю – бачила не раз у 90-х цей перфоманс, у чергах по талонах. Як це можна забути? Як можна хотіти назад? Ще й ціною десятків тисяч смертей.

Російський світ, блядь. Нафта і газ, ВВВ, на ветеранів якої цьому "російському світу" завжди було чесно насрати, вони собі спритно привласнили лише перемогу та церкву, яка скасувала заповіді. Навіщо це пишу? Я дуже боюся цього 9 травня", - зізналася Белоцерковська, яка має родичів в Одесі.

 

Нагадаємо, Белоцерковська стала однією з трьох перших росіян, на яких завели кримінальну справу за фейки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Кремлі занепокоєні антивоєнними висловлюваннями російських зірок – Медуза

Полозкова росіянам: Відповідальні ми всі, і наше майбутнє почнеться з каяття

"Я не зможу називати війну якимись іншими словами": Хаматова пояснила, чому вона не в росії, та висловила надію, що "сильний" путін визнає помилку

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів