Концерти в росії та інтерв'ю Шарію: у мережі обурюються через нагородження daKooka премією YUNA

18 липня 2022, 17:20

17-го липня музична премія YUNA оголосила цьогорічних переможців, серед яких опинилася співачка Катя Єрьоменко або DaKooka. Дівчина виграла у номінації "Інший формат", але деяким користувачам мережі здалося це недоречним.

Справа в тому, що у 2017-му році артистка виступала в росії. А вже після початку війни Катерина дала інтерв'ю проросійському блогеру Анатолію Шарію, якого СБУ підозрює у держзраді.

Крім того, уродженці Чернівців закидають мовчання про війну у мережі, бо з 24-го лютого вона зробила всього лише один пост на цю тему.

 

 
 
Гурт Go_A теж не пройшов повз і висловив свою позицію стосовно нагородження деяких артистів
 
У репертуарі DaKooka майже нема пісень українською

У липні 2017 року DaKooka запросили до Москви виступити на андеграундному фестивалі "Біль". Тоді вона вирішила, що й надалі виступатиме в росії.

У листопаді того ж року Каті довелося скасувати чотири концерти на заході України через погрози, пов'язані з поїздками до країни-агресора.

"Я відкладала концерти у росії давно. Ніяк не могла вирішити, як виступити, щоб нікого не зачепити. Мене ранить те, що зараз відбувається на сході України. Якби я мала суперздатність, то конфіскувала б усю зброю на планеті та запропонувала б людям змагатися в мистецтві", - казала DaKooka в інтерв'ю Бабелю у липні 2021-го.

 
Зараз Катя у Берліні

24-го лютого співачка запостила заклик "Stop please", а 25-го лютого виклала відео з Румунії, куди виїхала з України.

Ані організатори YUNA, ані сама DaKooka поки що не коментували претензії, висунуті користувачами мережі.

Нагадаємо, нещодавно співачка Даша Астаф'єва зізналася, що зараз їй соромно за свої виступи у росії після 2014-го року.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів