"Мені за це соромно": Астаф'єва розказала про виступи в росії після 2014 та пошкодувала, що була аполітичною

13 липня 2022, 16:33

Співачка і волонтерка Даша Астаф'єва зізналася, що нині їй соромно за свої концерти у росії після 2014-го року і за те, що до початку повномасштабного вторгнення вона була "внє політікі".

В інтерв'ю ISLND TV модель розповіла про своє ставлення до творчості колег під час війни та чому поки не знає, чи співатиме далі.

Описуючи свій стан після 24-го лютого, Даша сказала:

"Мене немає. Це життя зомбі. Я все роблю на такому автоматі. Я не присутня у всьому, що я роблю".


Астаф'єва зізналася, що найбільше боїться, що війна триватиме дуже довго. А ще - за своїх близьких.

"Страх за рідних - це найгірше, з чим я зіткнулася з перших днів війни", - сказала зірка.

 
Тиждень тому Астаф'єва писала в Instagram, що загубилася і просила про допомогу
стопкадр з відео на youtube

Даша неодноразово наголошувала, що свідомо залишається в Києві і виїжджати за кордон не збирається.

"Слова про те, що комусь треба захищати Київ, настільки засіли в мені, що я почула в собі бажання бути тут. Я так відчувала, що я потрібна тут", - запевняє вона.

Майже з перших днів співачка знайшла себе у волонтерстві, а от займатися творчістю їй поки не вдається. До того ж, Даша має негативне ставлення до розважального мистецтва під час війни.

"Я людина мистецтва, назвемо це так. Але я не змогла цього робити. Я не вважаю, що це комусь потрібно під час війни. Так, є декілька прикладів – "Ой, у лузі", Stefania. Але інше все – це більше схоже на циркові вистави для мене. Зараз скажу, можливо, так резонансну фразу, але поки що я не уявляю мій напрямок творчості на українській мові. І для мене це визнання того, що мій напрямок творчості дуже звужується.

Відкривати рот на українській мові буде важко, треба буде дуже багато прикладати зусиль, щоб це було щось таке креативне. Тому що пісні, які я співала, я їх не уявляю на українській мові", – зізналася артистка.

 
Даша каже, що набрала вже достатньо обертів у волонтерстві і саме воно відкриє для неї нові можливості

"Зараз усі заспівали на українській. Для мене це трохи таке підлабузництво, несправжня творчість. Це пісні, які йдуть у нікуди, хоча там кажуть слова "батьківщина", "ненька", воїн, "мати Україна", це таке. Треба відсікати все зайве. Дуже багато зайвого. Зараз війна, і це не тема для ігрової творчості...

Дуже багато українського зараз змішано з гівном, скажімо так. Не може бути контент розважальним. Дуже скоро все це набридне. Як і те, що примушують артистів розмовляти українською. Моя українська смішна. я займаюся, читаю і слухаю українською. Але ж хочеться, щоби це було справжнє, не змушене", - поділилася думками Астаф'єва.

 
Нещодавно Даша критикувала колег за заробітки на благодійності

Даша не приховує, що після початку війни на Донбасі вона кілька разів виступала у росії.

"Мені соромно, що я була в такому стані, що доводилося їздити працювати туди, бо це зовсім інші гроші. Але я ставилася до цього як до праці, яку я роблю, щоб просто заробити собі на життя", - пояснила вона.

"Я могла поїхати раз на місяць в росію і потім 2-3 місяці не працювати. Там дуже гарні гонорари. І там зовсім інші умови праці. Треба було закрити рот і поїхати. Чи я жалкую? Я не можу сказати, що я жалкую про це зараз", - сказала Даша.

 
За час війни артистка кілька разів виступала перед військовими
фото з instagram

На запитання, чого б вона не зробила, якби знала, що почнеться війна, артистка відповіла:

"Я б не їздила в росію".

А на питання, що б вона зробила, якби знала про війну заздалегідь, Даша сказала:

"Я б повірила в це ще з 2014-го року. Мені тоді здавалося, що всі ці майдани роблять люди, які незадоволені життям. Я тобі була "внє політіки". І зараз мені соромно за це. За відсутність позиції. Бо це перекладання своєї відповідальності. Зараз уже так не можна".

Нагадаємо, ще в квітні Астаф'єва натякала, що має нове кохання та запевняла, що почувається справжньою жінкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Боялася подивитися в очі": Астаф’єва у Гостомелі заспівала для військових

"Дашо, не піарся": Алієв емоційно заступився за Мілевського через "супову" сварку з Астаф'євою

Які часи - такі й подарунки: Астаф'єва похвалилася іменним снарядом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів