Жінка Чернецького, затриманого з наркотиками в штанях, кинулася збирати 4 мільйони на його заставу

29 серпня 2022, 09:56

Дружина ексчоловіка Поліни Нені, Юрія Чернецького, якого 23-го серпня затримали в Києві за торгівлю наркотиками, взялася рятувати свого коханого з-за грат.

Інна Воронова оголосила в своєму Instagram збір на заставу за чоловіка. Сума, яку хоче зібрати з підписників Інна, становить 4 мільйони гривень.

"Не маю права мовчати. І хочу почати з того, що якби було правдою те, про що пишуть, у нас би було море грошей, і я би в перший день (ви знаєте, як я люблю Юру) його викупила би", - заявила Воронова у сторіс.

 
Інна Воронова - співачка, яка запевняє, що чоловіка підставили

"Я не знаю, чим займався мій чоловік в іншій сім'ї 11 років, але зі мною мій чоловік - артист. У нас 7 кліпів, це все приносить прибуток - на iTunes, на Spotify, на YouTube. Ми заробляли непогані гроші на цьому. Ми жили і живемо доволі скромно, у нас орендована квартира, машини в Юри у лізингу. Тому у мене нема 100 тисяч доларів заплатити за нього заставу", - запевнила жінка.

 
З Вороновою Чернецький уявив себе артистом

"Це заздрощі та образа жінки. А далі я не буду коментувати... Також я вірю, що люди за гроші не намагатимуться нашкодити мені і моїм дітям. Тому що я дуже вірю в карму, і у всіх теж є діти", - зазначила Інна, певно, натякаючи на колишню дружину Чернецького, Поліну Неню, з якою він воювавза доньку Теону.

"І ще - якщо існують порядні поліцейські, якщо хтось у це вірить, то інформація з мого телефону нікуди не потрапить", - додала Інна.

"Світом правлять величезні гроші, злість. І все можна робити під тиском. Я зараз не хочу нічого стверджувати, але даю вам грунт для роздумів", - сказала Воронова, чоловіка якої упіймали з наркотиками в штанях.

 
Це скрін з відео поліції, на якому Чернецький дістає наркотики просто зі своїх штанів чи навіть трусів

"4 мільйони. Усього по 1000 гривень 4 тисячі моїх жінок. І ми будемо знову разом і ви будете бачити наші сторіс. Я би продала всі машини і віддала все, що є. Але все забрали: мої карти, мій телефон, моє авто, куплене до шлюбу", - намагалася пояснити Інна.

Пізніше Воронова закрила свій аккаунт, мовляв, щоб із нею залишилися лише її люди.

Тим часом, у мережі вже обурюються ініціативою дружини Чернецького.

 
А судячи зі сторіс Інни, підписники таки скидають гроші на "порятунок" чоловіка і підтримують її в "боротьбі за кохання"

 

Нагадаємо, Чернецького вже не вперше затримали за торгівлю наркотиками. У 2020-му його відпустили під заставу у 2 мійльони гривень.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів