"Деякі українці остаточно втратили здоровий глузд": Мішина відреагувала на хейт через її ялинку з червоною зіркою

30 грудня 2022, 12:21

Актриса Ксенія Мішина перед Новим роком отримала в соцмережі чергову порцію критики - так би мовити, "під ялинку", адже саме вона і стала приводом. Підписники обурилися через прикраси, зокрема червону зірку, яку почепила на верхівку дерева Ксюша.

На докори Мішина емоційно відповіла в розмовних сторіс.

 
Ялинку перед цим Мішина засвітила в сторіс
фото з instagram мішиної

"Друзі, не хочу більше мовчати, хочу трохи прокоментувати, тому що мені здається, що деякі українці остаточно втратили здоровий глузд, потопили себе в ненависті та намагаються це зробити з іншими. Нещодавно я купила ялинку, після тривалої хвороби нарешті я її знайшла, тому що після свят магазини порожні, все розгребли, і ось вона переді мною - іграшки і ця нещасна червона зірочка, яка, до речі, дуже сподобалась моєму синові, і він не знає, що теоретично вона може означати і ніколи цього бруду не дізнається", - підкреслила акторка.


"Але ні. "Мішина - зрадниця і це зрада, ненависть, що ти мала на увазі, що це за натяки? Фу, бе, ялинка... Що це за кольори? Синій, чорвоний, білий - що це, російський прапор?" Господи, люди, ви що, серйозно?", - обурилася вона.

 
Та сама ялинка

Звернули інтернет-користувачі увагу й на те, що Ксенія щодо свята вжила абревіатуру "НГ", а не "НР". Як запевнила зірка, вона просто припустилася помилки.

Зі слів Мішиної, коментатори не забарилися пригадати їй родичів у окупованому Криму.

"Куди ви взагаді ідете? Вільна, незалежна держава. Ми - лідери вільного, демократичного зараз світу, але, друзі, з такою поведінкою нас копняком під зад виженуть звідси, тому що так не можна", - сказала зірка.

"Друзі, поганої крові не буває. Буває погана система, погані керівники, поганий державний апарат, довбойоби, так, цивільні довбойоби, їх багато, вони бувають, але не можна так усе окунати в темряву та ненависть, не можна так друзі не можна так жити, ви ідете до іншого, що ви робите?", - додала вона.

До речі, відповіла Ксенія і на закиди щодо недоречності своєї довоєнної фотосесії до фільму "Сусідка", якою 29-го грудня поділилася в Instagram.

 
Зірка обіцяє тепер з'являтися в сторіс лише зі смурним обличчям

Нагадаємо, Ксенія Мішина, яка виросла в Севастополі, не приховує, що довго перебувала під впливом російської пропаганди та вважала Україну країною третього світу.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Абсолютна тупість": Мішина обурилася дискримінації через російську мову

"Українці, що з вами не так?!": Мішина гнівно відреагувала на хейт Зеленської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів