"Я - з росією": Повалій намолола маячні про зомбовану Україну, нацизм та історичну місію путіна

24 січня 2023, 17:10

Здавалося, що мовчання співачки Таїсії Повалій про війну в Україні та її виступи на пропагандистських каналах - це дно, але знизу постукали.

58-річна артистка дала інтерв'ю "Дни.ру", де якнайчіткіше висловила свою позицію. Її дім тепер - це росія, Україна "зомбована" і вся надія на путіна.

"Я з дитинства звикла бути там, де правда. Тому я - з росією. Я за те, щоби відбулося поверення з зомбованого стану, в котрому перебуває сьогодні моя Україна, до нормального життя", - заявила Тая.

 
Тая не просто співає на пропагандистських каналах, а і вірить у місію путіна

Повалій видала весь набір штампів роспропагади про вісім років, одеський дім профсоюзів та Мінські угоди.

"...Я саме в тому, що сьогодні робить росія, бачу порятунок і свій, і України. Відчуваю, що росія зараз мене захищає. Всі ці вісім років я не розуміла, як житиму далі, яке моє майбутнє. А тепер - бачу. В мене з'явилася надія. Володимир путін для мене - це та людина, яка в силах зберегти сильну росію та позбавити світ від нацизму, з котрим я стикнулася напряму. Це його історична місія, на мій погляд", - зізналася співачка.

Повалій розказала, що вже майже рік живе у москві, де знімає квартиру. До росії на зйомки вона полетіла 23-го лютого 2022.

"Я була в шубі, при собі в мене була лише ручна поклажа. Я ж не думала, що їду так надовго - мала через 3 дні повернутися додому, в нас навіть був придбаний зворотній квиток на 26-те лютого. Але 24-го числа починається спеціальна воєнна операція, і поїхати додому в Київ я вже не могла. А в мене там мама, котрій 80 років. І під ворота будинку постійно під'їжджають бійці самооборони та стріляють", - зі сльозами побідкалася Таїсія.

 
Повалій ніколи не відрізнялася інтелектом і критичним мисленням

Зі слів артистки, вмовити маму виїхати до росії їй вдалося лише через два місяці.

"Постійно питає мене, коли ми поїдемо додому. А я говорю: "Мамо, ми вже вдома! В Москві! В росії!", - підсумувала Повалій.

Нагадаємо, син Таїсії, Денис Повалій, який на момент початку війни теж був у росії, перебрався з родиною до Іспанії.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Син Повалій розказав, чому вже під час війни співав на росТБ, та пригадав мамині поневіряння в Україні

Розчарування року: Тодоренко, Повалій, фанат Гітлера Вест та інші зірки, що прикро здивували в 2022

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів