Син Повалій розказав, чому вже під час війни співав на росТБ, та пригадав мамині поневіряння в Україні

7 вересня 2022, 15:15

Син співачки Таїсії Повалій, яка під час війни жваво продовжує виступати в росії та Білорусі, Денис вважає, що негатив на адресу його мами в Україні ще з 2004-го року був вигідний тим, кому "хотілося повоювати".

На думку Дениса, запис Повалій та Ані Лорак у зрадники України, а також зривання георгіївських стрічок тощо створювали "додатковий привід для вторгнення".

Про це чоловік написав у своїх Insta-сторіс, відповідаючи на хейт. А також спробував аргументувати, чому навіть після початку війни він співав на "Першому Пропагандистському".

"Розумію обурення людей, по тєлєку сказали "фас" і хто винен в усьому", - зазначив 39-річний Повалій.


 
Повалій пригадав, як його маму кривдили в Україні
скріншоти з instagram повалія

"2019-ий рік - уже за Зеленського мамі, після того, як повішені афіші ювілейного (і першого за 15 років сольного концерту в Києві) відмовляють в оренді ПК "Україна" на якійсь нечіткій підставі", - пригадав син артистки.

 
Таїсія тоді тяжко пережила провал свого повернення на українську сцену

"А тепер увага, питання: кому на руку такі дії нашої влади? Чи не ще один привід для вторгнення - розподіл за мовним принципом, на своїх та чужих, за майдан/проти, зривання георгієїських стрічок...", - наголосив Денис.

 

Цікаво, що Повалій використовує і термін "СВО", тобто "специальная военная операция", як називає війну проти України російське керівництво.

"До речі, коли почалася СВО, ми саме співали заключний номер на вокальному проєкті на "Першому Пропагандистському". Я би, може, і не вийшов би на сцену (хотілося втекти), але все було підготовано, відрепетирувано, і, як на зло, це була моя єдина авторська пісня...", - побідкався Денис.

Чоловік сформулював, якою є його "маленька роль у цій великій кривавій грі".

 
Коли почалася війна, в Україні залишалася дружина Дениса з маленьким сином

До слова, в Instagram Денис Повалій називає себе "українським біженцем в Іспанії".

Як відомо, на початку війни син співачки закликав не бажати смерті ворогам, мовляв, це ще більше переконує росіян у тім, що українці - "нацики".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"На це літо планів багато": Повалій засвітилася на модному показі у москві з Газмановим та Кіркоровим

"Кияни, як ви?": син Повалій перебрався з росії до Іспанії та взявся шукати роботу

Згорів сарай, гори і хата: Повалій після виступів у росії гайнула співати перед "шановним" Лукашенком

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів