"Правда на боці фактів": в Osocor прокоментували скандал навколо концерту Лободи

22 травня 2023, 17:36

Київський заклад Osocor Residence прокоментував скандал, який виник навколо благодійного концерту Світлани Лободи, що має відбутися в серпні.

Представники клубу заявили, що ретельно перевіряють усіх артистів та ніколи не затверджують афіші з Охматдитом.

Далі - офційна заява:

"1. Osocor Residence завжди ретельно підходить до вибору артистів, які беруть участь у наших благодійних заходах. Усі артисти, яких ми запрошуємо виступити на сцені Osocor, сьогодні повинні мати чітку проукраїнську позицію та відповідати нашим критеріям.


2. З початку повномасштабного вторгнення Світлана Лобода зайняла чітку проукраїнську позицію і неодноразово засуджувала вторгнення росії в Україну. З різних джерел публічної та особистої інформації наша команда оперує повним переліком документальних доказів благодійної та громадської діяльності Світлани Лободи на підтримку України з початку повномасштабної війни.

3. Стосовно питань до наших партнерів - ми ніколи не затверджуємо з НДСЛ "Охматдит" артистів та афіші. Кошти на закриття їх потреб за фіксованою процедурою передаємо через благодійний фонд "Добро", який є автором проекту по реконструкції ЛОР-відділення в НДСЛ "Охматдит".

Сьогодні ЛОР-відділення Охматдиту знаходиться в жахливому стані. Лікарня вийшла з запитом до суспільства з потребою у ремонті. Вартість робіт - 250 000$. Наше завдання - об'єднувати тих, хто готовий стати одним фронтом проти ворога. І ми переконані, що справжній патріотизм - це цілеспрямоване протистояння злу в ім'я майбутньої України. Слава Україні!".

 
Сама Світлана Лобода так нічого і не прокоментувала

До речі, під постом Осокора в Instagram уже повно обурених коментарів.

 
Є і ті, хто готовий піти на концерт
 
Цікаво - це боти чи реальні користувачі пишуть, що прийдуть на концерт?

Нагадаємо, після того, як у Києві було анонсовано благодійний концерт Світлани Лободи, у мережі почали обурюватися і критикувати Osocor за вибір артиста. До того ж, Охматдит, на потреби якого збиратимуть кошти під час концерту, заявив, що згоди не давав і взагалі проти виступу Лободи в столиці.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів