Благодійність, про яку не в курсі Охматдит: що не так зі скандальним концертом Лободи в Києві

22 травня 2023, 09:55

Співачка Світлана Лобода опинилася в епіцентрі чергового скандалу. Артистка, яка до 24-го лютого спокійно собі будувала успішну кар'єру у країні-агресорі, вирішила виступити з концертом в Києві.

Як виявилося, далеко не всі кияни готові пробачити Світлані її минуле та просто взяти і дозволити їй співати в Україні, ніби нічого не сталося.

Після того, як клуб Osocor анонсував (нібито) благодійний виступ Лободи 25-го серпня, у мережі почали активно обурюватися, що не знайшлося іншого артиста, окрім співачки з сумнівною репутацією в Україні.

 
Осокор у мережі звинуватили у неправильному виборі артиста для благодійного концерту

Одним із перших з цього приводу, звісно ж, висловився громадський активіст Сергій Стерненко, який у 2017-му вже докладав сузиль до бойкотування концертів Лободи в Україні.

 

Настрій Стерненка підхопили у мережі, але сама Лобода досі ніяк не реагувала на обурення навколо концерту.

До речі, блогерка Монро звернула увагу на те, як боти коментують дописи про концерт Лободи, намагаючись відбілити її репутацію.

 

Пізніше виявилося, що клініка Охматдит не має жодного стосунку до оголошеного благодійного виступу Лободи. Принаймні саме так представники лікарні заявили у переписці з артистом Ярмаком, про що він повідомив у своєму Instagram.

 
Yarmak назвав Лободу зрадницею та списався з Охматдитом
 
Стає дедалі цікавіше

У коментарі ТаблоID представники Охматдиту підтвердили, що не мають ніякого відношення до організації концерту Лободи.

"Колектив лікарні проти концерту Світлани Лободи. Організаторами події з нами не було узгоджено ні афішу, ні учасників. Але, дійсно, в Охматдиті є потреба у відновленні та ремонті ЛОР-відділення, де проходять лікування діти з усієї України. Відділення знаходиться у старому корпусі лікарні та потребує підтримки і оновлення", - йдеться у коментарі.

ТаблоID звернувся по коментар співачки, але поки що його не отримав.

Нагадаємо, у далекому 2017-му активісти на чолі зі Стерненком зірвали концерт Лободи в Одесі.

А в листопаді минулого року деякі концерти артистки у Литві скасували через її "суперечливу" репутацію.

Як відомо, після початку повномасштабного вторгнення Лобода схаменулася та поїхала з росії. Вона навіть визнала, що дуже винна в тому, що не цікавилася станом речей в Україні після 2014 року. Також співачка протягом повномасштабної війни бере активну участь в допомозі українцям.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів