"Інколи доводиться приймати складні рішення": Lizzo вперше відповіла на шокуючі звинувачення проти неї

3 серпня 2023, 18:20

Американська реперка Lizzo вперше прокоментувала поданий проти неї та її команди позов, у якому три колишні танцівниці її балету днями звинуватили артистку у харасменті, фетшеймінгу, расизмі та створенні нездорової робочої атмосфери.

Відповісти на закиди виконавиця вирішила через свій Instagram.

Lizzo виклала допис, в якому повідомила свою позицію та повністю заперечила висунуті їй звинувачення.

 
Артистка вперше прокоментувала позов
фото з instagram lizzo

"Ці останні кілька днів були надзвичайно складними і дуже розчаровуючими. Моя робоча етика, моральні принципи та поважне ставлення до інших були піддані сумнівам. Мене критикували. Зазвичай я обираю не відповідати на неправдиві звинувачення. Але цього разу закиди настільки ж неправдоподібні, наскільки й обурливі, щоб залишити їх без відповіді", – йдеться у її дописі.

 
У позові танцівниці з балету стверджують, що за публічний розголос Lizzo пригрозила команді. Мовляв, вона "всюди має очі"

"Ці роздуті історії звучать від моїх колишніх підлеглих, які вже публічно зауважили, що їм вказували на неприйнятну та непрофесійну поведінку під час туру. Як артистка я завжди з пристрастю ставилась до того, що роблю. Я сприймала свою музику та виступи серйозно, бо під кінець дня хотіла показати мистецтво найкращої якості, яке б було б відображенням мене і спільноти моїх фанів.

Із цієї пристрасті виходить кропітка праця та високий стандарт. Інколи мені доводиться приймати важкі рішення, але це ніколи не було з метою змусити когось почуватися некомфортно чи применшувати їхню важливість у команді", – додала реперка.

 
Реперка раніше публічно декларувала любов до себе та відстоювала принципи бодіпозитиву

"Я тут не для того, щоб виглядати як жертва. Але я також знаю, що я – не лиходійка, якою люди та ЗМІ зобразили мене в ці останні кілька днів. Я дуже відкрита в контексті своєї сексуальності та вираженні себе, але я не можу прийняти чи дозволити людям використовувати цю відкритість, аби зробити мене тою, ким я не є.

Нема такого, до чого я б ставилася більш серйозно, ніж до поваги, на яку ми, жінки, заслуговуємо в цьому світі. Я знаю, як почуваються ті, кого бодішеймлять на постійній основі і я б ніколи не критикувала чи звільнила людей через їхню вагу", – стверджує артистка.

 
Артистка не змовчала проти звинувачень у харасменті та інших шокуючих речах

"Мені боляче, але я не дозволю всьому хорошому, що я зробила в світі, бути затьмареним цим інцедентом. Хочу подякувати кожному, хто сконтактувати зі мною, висловивши підтримку в цей непростий час", – підсумувала вона.

Нагадаємо, проти Lizzo висунули низку звинувачень. Однак найсерйозніше з них – харасмент. У позові йдеться, що артистка під час одного з концертних турів повела команду до клубу. Там вона, зі слів позивачок, "заохочувала ловити ділдо, випущені з вагін стриптизерок та їсти банан звідти ж".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Забагато вина, не пам'ятаю": як Lizzo в гості до Адель ходила

"Змушувала їсти банан із вагін інших танцюристок": три ексучасниці балету Lizzo подали на неї до суду

Lizzo vs Кардашян: пишнотіла реперка для глянцю обмоталася скотчем Balenciaga. ФОТО, ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів