"Забагато вина, не пам'ятаю": як Lizzo в гості до Адель ходила

15 лютого 2023, 15:30

Американська реперка Lizzo та британська співачка Адель заприятелювали та вже не раз влаштовували дівочі алкопосиденьки.

Своїми враженнями від візитів у гості до Адель - розмитими через значну кількість вина - Lizzo поділилася в радіопередачі Heart Breakfast.

Про це пише The Daily Mail.

 
Lizzo і Адель тепер подружки
фото getty images

У Lizzo запитали, чи запрошувала її Адель на чай.

"То був не чай!", - відповіла реперка.

Із її слів, пили вони вино з льодом.

"Її дім такий гарний, дуже, я не розказуватиму багато про її оселю, але вона по-справжньому англійська! Я така: "О, я відчуваю, що я в Англії", - поділилася Lizzo.

На запитання, чи запалювала Адель аромасвічки з корицею, артистка відповісти не змогла.

"Забагато вина, не пам'ятаю", - пояснила вона.

Як зізналася Lizzo раніше, хильнули вони і на нещодавній церемонії Grammy. Реперка принесла з собою дві фляжки - собі з текілою, а для Адель із вином. Але зрештою допила і за подругою.

 
"Не палимося, не палимося..."
фото getty images

"Я була така п'яна. Ми з Адель так багато пили, що насправді навіть не знали, яку категорію зараз оголошують", - цитує зірку People.

"Ми такі: "Заждіть. Оголосили найкращого нового артиста?" Ми навіть не знали, коли наставав час, а вони просто називали імена, тож ми такі: "Усміхаймося, усміхаймося." Коли назвали моє ім'я, я була в повному шоці, бо взагалі не очікувала, що переможу", - зізналася Lizzo.

Нагадаємо, Адель говорила, що п'є набагато менше, відколи стала мамою. Тим не менш, іноді зірка дозволяє собі розслабитися, а потім, наприклад, танцює на пілоні у гейклубі. Тусила з нею раніше й акторка Дженніфер Лоуренс.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Lizzo голяка приголубила себе перед камерою та закликала любити без умов

Адель засвітила радісне личко без мейку й трохи інтер'єру своєї хати

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів