У Бабкіна виправдали дотичність росіян до організації його концертів за кордоном

4 вересня 2023, 18:00

Співак Сергій Бабкін опинився у центрі скандалу. Артист, який гастролює з благодійними виступами за межами України як сольно, так і з гуртом 5`nizza, виявляється, влаштовує частину концертів через російських посередників.

Про це повідомляє музичне видання Slukh.

Зокрема, вони зазначають, що промоутер Бабкіна й 5`nizza – російська компанія Somewhere Show. При спробі купівлі квитків з їхнього сайту користувача перенаправляє на сайт Ticketscloud.

 
До концертів гурту та самого Бабкіна, виявляється, дотичні росіяни
фото з Instgaram гурту 5`nizza

Ticketscloud, як зазначає Slukh, хоч і позиціонує себе як міжнародна компанія, яка має представництво у москві, насправді ж була саме заснована у росії. Нині вона начебто зареєстрована у Великій Британії.

Slukh звернулися за коментарем до директорки Сергія Бабкіна, його дружини Сніжани.

"Після запиту від видання СЛУХ, я перепитала, чи мають до нашого концерту стосунок якісь російські компанії, на що отримала відповідь: "Квитковий оператор, на якого посилається редакція, зареєстрований у Великій Британії, але серед інших країн має представництво в росії". В ідеальному варіанті було б гарно, аби жодна компанія не мала представництв в терористичній країні росія, але, на превеликий жаль, поки що це не так", – відповіла Сніжана.

 
Сніжана Бабкіна прокоментувала ситуацію
фото з instagram сніжани бабкіної

Вона також додала, що майбутній концерт у Празі команда організовувала за допомогою їхнього "давнього друга, Іллі Островського, який народився у росії, але є громадянином Ізраїлю, де живе вже багато років".

"Він займає антивоєнну та антипутінську позицію та активно допомагає боротьбі України всіма доступними йому засобами, зокрема організацією концертів, гроші з яких йдуть на ЗСУ", – додала Сніжана, маючи на увазі, що це організатор відповідає за розповсюдження квитків.

Окремо варто відзначити, що 4-го вересня стало відомо, що Ticketscloud викупила інша компанія, яка належить російському телекомунікаційнику "МТС".

Тобто іншими словами, попри реєстрацію у Великій Британії, фактично Ticketscloud належить російській компанії.

Нагадаємо, Бабкін на початку війни виїхав з родиною до Німеччини. Там артист перебував до листопада 2022-го. Після чого повернувся в Україну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Бабкін уперше за час війни приїхав до Харкова та здійснив свій мокрий ритуал. ВІДЕО

"Гнобити себе – шлях в нікуди": Бабкіна зізналася, що відчувала, коли виїхала із чоловіком з України

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів