На їжу вистачає: Бабкін розповів, на які гроші живе в Німеччині та чому не вертається в Україну

2 серпня 2022, 10:30

Музикант Сергій Бабкін уже кілька місяців живе в Німеччині з трьома дітьми та дружиною і вертатися додому поки не збирається.

За його словами, піти воювати він хотів на початку війни, але дружина відмовила, нагадавши про важкі операції на очах, що були рік тому.

В інтерв'ю Люкс ФМ артист розказав, на які кошти живе за кордоном, у якому стані його будинок у Харкові та як ставиться до своїх родичів у росії.

Бабкін не приховує, що в Німеччині отримує допомогу як біженець. Щомісяця у них виходить близько 1500 євро на родину.


"410 євро на дорослого, на дитину 250. Житло безкоштовне, дітей взяли до школи. Прекрасна школа. Батьки німецьких дітей оплачують навчання наших. Грошей вистачає на продукти, на побутову хімію. По ресторанах ми не сидимо, їмо вдома", - зазначив Сергій.

 
Сергій мав право виїхати з країни як батько трьох дітей

На запитання, як він ставиться до хейту через те, що виїхав за кордон, Бабкін сказав - спокійно.

"Моє серце мені каже, що я все роблю правильно. Я іду вірним шляхом. Всі мої цілі дають результат, реальний відгук. Я бачу тут допомогу, яку я роблю своїми діями", - зауважив музикант, маючи на увазі благодійні концерти.

 
Бабкін, як і багато артистів, збирає допомогу благодійними концертами закордоном

Повертатися до України Бабкіни поки не бачать сенсу, адже єдине їхнє житло знаходиться у Харкові.

"У нас таунхаус. Там залишилася одна людина, чоловік зі своєю родиною. Він слідкує за комплексом. Ми заходимо кожного ранку на спільний канал, і він каже, що відбувалося. Наш будинок цілий, але за парканом уже 5-х нема. Я дуже вірю, що нам буде куди повертатися", - зізнався Сергій.

"Ми живемо в Харкові, у нас одна єдина домівка. Якщо б ми жили в Києві, ми б уже повернулися, можливо. Якщо їхати в Київ, то мені доведеться знімати житло, а де я буду брати гроші?", - додав музикант.

 
Сніжана активно захищає чоловіка від хейту в мережі через те, що він виїхав в країни
фото з instagram

Що ж до своїх російських родичів, то Бабкін уже не тримає на них образи.

"Я вже пробачив, давно. Спочатку було сильно, гостро. Божевільно. Потім ти якось збираєшся і залишаєш в собі тільки головне, а все зайве відрізаєш. Я відрізав. Спочатку було боляче, але потім... Я на них не серджуся. Вони хворі. Я вже давно це зрозумів, вони дуже давно хворі. Вони все це хавають як повітря. Тому я не ображаюся на хворих.", - запевни Сергій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Бабкін у новій пісні закликав почастувати ціанідом "путіна-х*йло" та зрівняти кремль із землею

"Гнобити себе – шлях в нікуди": Бабкіна зізналася, що відчувала, коли виїхала із чоловіком з України

Монатік, Кравець і Бабкін зібрали мільйон гривень на благодійному концерті в Польщі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів