"Це був цікавий експеримент": Булітко після 2 тижнів у блонді знову змінила колір волосся

Акторка Вікторія Булітко, котра нещодавно розпрощалася з нарощеними косами та пофарбувалася в полуничний блонд, знову змінила колір волосся.
Як пояснила зірка в Instagram, її "рідний" - це все ж таки яскравий рудий.

Вікторія зрозуміла, що блонд - це не її
"Два тижні я була блондинкою. Це був цікавий експеримент — легкість, новий образ, інші відчуття. Але... серце все одно тягнулося до мого руденького і такого рідного кольору", - зізналася Віка.

Коли в душі ти - рудуля
"Він — про мене, про характер, про вогонь усередині і вогонь на сцені.Тож я повернулася у свій рудий, і відчуваю себе знову на своєму місці. Експерименти — це класно, але іноді найкраще бути собою", - підсумувала вона.
Нагадаємо, в січні 43-річна Булітко зважилася на першу в своєму житті пластичну операцію. А нещодавно Вікторія показувала кумедні фото себе в юності, де виглядає "старою".







