"Мажори" в уряді Януковича. Шуфрич з годинниками ціною з віллу в Анталії

6 вересня 2007, 11:00

Крім звання головного скандаліста і пожежника біло-блакитного табору Нестор Шуфрич має шанс зажити слави ще й головного політичного мажора.

Тривалі спостереження за стилем життя Шуфрича дозволяють стверджувати, що Нестор Іванович любить жити на широку ногу.

З дорогих аксесуарів скандального міністра ТаблоID започатковує серію матеріалів про елітні годинники Кабміну Віктора Януковича.


Шуфрич любить дорогі швейцарські годинники. Усі три екземпляри, які вдалося помітити на міністрі, виготовлені з білого або жовтого золота.

Patek Philippe Шуфрича

Patek Philippe Шуфрича

Перший можна назвати справжньою перлиною в колекції Шуфрича. Завдяки цьому аксесуару Шуфрич опинився на третьому місці за ціною годинника після найбільшого багатія країни Ріната Ахметова, який носить на руці два "Бентлі", та після свого друга Василя Горбаля, у якого годинник за 200 тисяч долларів.

Колишній СДПУ(о)шник обрав справжній шедевр годинникового мистецтва - швейцарський Patek Philippe.

Годинник Шуфрича коштує 105 тисяч доларів

Годинник Шуфрича коштує 105 тисяч доларів

Корпус цієї моделі виготовлений з 18 каратного білого золота. Ремінець виготовлений із крокодилячої шкіри, оздоблений замком з 18 каратного білого золота.

Але найбільше вражає сума, яку Шуфрич наважився витратити на свій Patek Philippe. В Інтернеті годинник Нестора Івановича продають за 105 тисяч доларів.

Vacheron Constantin Шуфрича можна впізнати по мальтійському хресту на циферблаті

Другий годинник Шуфрича знову наближує його до Ріната Ахметова, який теж носить швейцарський Vacheron Constantin вартістю 250 тисяч доларів.

Найскромніший Vacheron Constantin - 11 500 доларів

Найскромніший Vacheron Constantin, подібний до того, що носить Шуфрич, коштує 11 500 доларів

Проте аксесуар міністра з надзвичайних ситуацій значно поступається у ціні годиннику Ахметова. Зважаючи на простоту моделі, він коштує трохи більше 10 тисяч доларів.

Останній екземпляр в колекції Шуфрича зближує його з комуністами. Годинники Franck Muller носить, зокрема, віце-спікер Адам Мартинюк.

Franck Muller Шуфрича

Але у цьому випадку Шуфрич не став скромничати. Він обрав досить елітну й витончену модель із серії "Майстер календар".

В Інтернеті не знайшлося точної копії Franck Muller Шуфрича, що свідчить про її ексклюзивність.

У Шуфрича - такий самий Franck Muller, але без місячного календаря

Проте інша модель з цієї ж лінії широко представлена в мережевих магазинах. Таку саму, як у Шуфрича, проте з додатковою функцією – місячним календарем – пропонують за 21 тисячу доларів.

Сума, витрачена Шуфричем на дорогі прикраси, мабуть, найбільше вражає людей, які ще продовжують мріяти наскладати на власне житло у межах української столиці.

Якщо Шуфрич продасть свої годинники, він зможе купити чудову віллу в Анталії з видом на море і гори за 129 тисяч євро

Проте, враховуючи стрімке зростання цін на квартири у Києві, можна констатувати, що 135 тисяч доларів, які Шуфрич носить на руці, йому б якраз вистачило на невеличку віллу на елітному турецькому або кіпрському курорті.

Фото Дмитра Амідова, Анни Андрієвської та Киевград

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів