Окуляри Табачника - як нова пара Gucci Тимошенко

5 квітня 2007, 14:18

Крім політичних протистоянь у столиці, які, підкорившись весняному настрою, організували прихильники та противники президента, опозиціонери та регіонали зійшлися у своєрідному бою під кодовою назвою "400 євро".

Проти лідерки БЮТ Юлії Тимошенко, яка засвітила свої пальчики у нових туфлях від Gucci за 400 євро, виступив представник Партії регіонів і відомий акордеоніст Ян Табачник.

Соратник Януковича без окулярів – майже те саме, що російський актор Михайло Боярський без чорного капелюха.

При уважному огляді TabloIDа виявилося, що окуляри Табачника не такі широковідомі, як у комуністки Катерини Самойлик, натомість майже вдвічі дорожчі і тягнуть на туфлі Тимошенко – від дизайнерського бренду CAZAL.


Згідно з інформацією на сайті фірми, її було створено у 1975 році дизайнером Карі Заллоні, який щороку створює до 40-50 нових прикрас.

Зважаючи на таку продуктивність автора, знайти на сайті окуляри, які зараз носить Ян Табачник, не вдалося.

Натомість в інших інтернет-магазинах модний аксесуар оцінюють у 451 долар, але зі знижкою його можна придбати лише за 259.99 у.о.

Водночас ціни на "свіжі" моделі від Карі Заллоні на офіційному сайті коливаються від 370 до 595 доларів.

Це майже дві пари окулярів від D&G, якими світила комуністка Самойлик, але комусь буває приємно і від 250 у.о., щоб тільки бренд кричав прямо з їх обличчя.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів