Яценюк і людина Черновецького увійшли до коаліції "Бреге"

24 березня 2008, 12:55

Здається, спікер Арсеній Яценюк заразився корпоративною хворобою очолюваної ним Верховної Ради.

Любов до швейцарських годинників "Breguet" вже покосила ледь не половину депутатського корпусу, а тепер досягла і голови. У молодого мільйонера Яценюка теж прорізалася пристрасть до дорогих аксесуарів.

У коаліцію "Бреге" Яценюк записався ще на початку свого спікерства, "засвітивши" свій годинник на одному з перших засідань новообраної Ради.

Яценюк носить "Бреге"

Виявилося, що такий самий "Бреге" вже носить не один його підопічний. Так, раніше ТаблоID писав про такі ж золоті годинники БЮТівця Миколи Томенка, голови секретаріату президента Віктора Балоги, колишнього депутата Михайла Бродського.


Breguet Яценюка - чи не найпростіший. З жовтого золота, ціною в 12 тисяч доларів

Вартість такого "Бреге", згідно з Інтернет-магазинами, - майже 12 тисяч доларів.

Слід сказати, що "Бреге" стає наймоднішим гдинниковим брендом українських політиків.

Так, заступник київського мера Віталій Журавський заради цього шикарного аксесуару навіть пішов на зраду корпоративним смакам команди Леоніда Черновецького, яка переважно носить "Rolex".

Журавськи любить потусуватися. Свій годинник він "засвітив" під час Українського тижня моди
На руці Журавського - "Breguet Marine"

Журавський зупинив свій вибір на "Бреге" з "морської" колекції. До речі, такий самий носить колишній президент Леонід Кучма.

Breguet Журавського коштує трохи більше 12 тисяч доларів

Коштує така "дрібничка" теж немало - трохи більше 12 тисяч доларів.

І якщо для Яценюка, який задекларував минулого року 3 мільйони гривень доходів, годинник у 12 тисяч - не проблема, то історія Журавського виглядає традиційно і навіть банально для українського політикуму.

Декларація Журавського за 2005 рік свідчила про аскетичність його життя. У документі була записана сума у 63 тисячі 19 гривень. Тобто 12 тисяч 600 доларів - якраз ціна його годинника.

З огляду на те, що свої доходи за 2006 рік політик так і не розсекретив, можна припустити два варіанти джерела такого нескромного життя. Або на посаді заступника Черновецького Журавський різко покращив своє матеріальне становище, або ж у його декларації бракує якоїсь статті доходів.

Фото прес-служби НУ-НС, Артема Жавроцького

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів