Модні цяцьки Луценка, або У що міністра вдягає дружина

17 квітня 2008, 15:22

Два тижні тому в Державної податкової адміністрації закінчилися "жнива" - українці декларували доходи за минулий рік. Цей момент, як завжди, став досить символічним для українського політикуму.

Оприлюднивши свої декларації, депутати і урядовці продемонстрували свою унікальність. Вони традиційно примудряються одночасно бути найбагатшими і найбіднішими людьми у цій країні. Останнє випливає з їхніх декларацій, а от перше - з їхнього шикарного способу життя.

Новою жертвою ТаблоID став нинішній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який, згідно з задекларованих ним же доходів, минулого року був буквально голий і босий.

У 2007 році Луценко заробив усього... 1396 гривень. Цій цифрі, мабуть, не позаздрять ні студенти, ні пенсіонери.


Хоча декларація Юрія Віталійовича не дозволяла йому розкошувати, Луценко таки зміг гідно виглядати на фоні інших небідних представників політичної тусовки.

Луценко носить найпоширеніший "Бреге". Такий самий, як у Томенка, Бродського і Яценюка
Луценко прийняв від колеги дорогий подарунок
Перед ними Луценко завжди може блиснути своїм елітним годинником "Бреге", який минулого року зчинив справжній скандал.

Коли журналісти побачили цей аксесуар за 12 тисяч доларів на руці тоді опозиційного політика, йому стали закидати занадто шикарний спосіб життя, що аж ніяк не ліпився з образом захисника бідного населення.

Проте Луценко одразу загасив скандал, пояснивши, що коштовний годинник фірми "Breget" йому подарував міністр внутрішніх справ Росії Рашид Нургалієв.

Але крім "Бреге", який вже став банальністю серед українських політиків, Луценко може похвалитися не менш відомим годинниковим брендом.

Луценко носить ще й Maurice Lcroix...
У колекції міністра є ще один швейцарський годинник. Марки "Maurice Lacroix".

... ціною у 5600 доларів
Коштує він вдвічі менше, ніж попередній екземпляр - близько 6 тисяч доларів. Проте з ним Луценко може впевнено почуватися в образі цінителя витончених речей. Бренду "Maurice Lacroix" приписують "вишукане поєднання минулого і сьогодення".

Взагалі, як виявилося, Луценко - любитель нетрадиційних речей. У повсякденному житті він носить одяг від провідних французьких брендів.

Луценко вирядився у джинси Lagerfeld, поїхавши на зустріч з виборцями
Так, перебуваючи якось влітку на Київщині з передвиборчим туром, Луценко одягнув джинси від головного дизайнера будинку моди "Chanel" Карла Лагерфельда.

Щось подібне до Луценківських джинсів на ebay можна купити за 200 баксів
В Інтернеті такі джинси продають в середньому за 200 доларів.

Не менш вишукане носить Луценко і взуття. Він обрав італійську марку Roberto Cavalli.

Луценко носить італійське взуття від Roberto Cavalli
В середньому туфлі цього бренду в Інтернеті можна купити за 550 доларів.

Туфлі від Cavalli - не дешеві. В середньому 550 доларів
Не зраджувати італійській якості вирішив Луценко і обираючи окуляри Pal Zileri . Знавці оптики стверджують, що саме ця марка є одним з найкращих і найякісніших виробників окулярів.

Окуляри Pal Zileri
В середньому оптика цього бренду коштує від 100 доларів і коливається у межах 200.

Vsysvfkmyf wsyf Pal Zileri - 100 доларів
Якщо пощадити Луценка і порахувати лише кілька предметів його гардеробу, які він носив минулого року, то виходить сума утричі більша за його річний прибуток.

Проте скоріше за все врятувала від злиднів Луценка його дружина, яка, згідно з декларацією, минулого року заробила 484 тисячі гривень.

Мабуть, саме вона вдягає свою другу половинку у найкращі світові бренди.

Фото прес-служби "Народної самооборони", Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів