Черновецький обіймався з безпритульними у куртці за 200 тисяч

Середа, 3 грудня 2008, 10:15

Якось власник французького дому моди "Zilli" Ален Шімель зізнався, що його одяг, який з самого початку створювався для ліонських бізнесменів, почали розкуповувати російські олігархи і депутати. Мовляв, навіть колишній президент Володимир Путін красується в хутряних шапках від "Zilli".

"Від Москви до Владивостока, на Уралі, в Україні і в Азербайджані всі ділові люди носять "Zilli". Росія наш головний покупець. Вся Дума у мене під контролем", - з гордістю заявляв Шімель і згадував якусь "зустріч у верхах", коли всі три голови держави були вдягнуті "від Zilli".

Невідомо, кого саме з президентів мав на увазі Шімель, проте ТаблоID знає принаймні двох голів держав СНД, які носять його вироби. Це Віктор Ющенко і Михаїл Саакашвілі, які і справді якось з'явилися на люди в однаковісіньких пальтах "Zilli".

Коло представників українського істеблішменту, які купують дорогий одяг "Zilli", останнім часом почало і справді стрімко розширюватися . Після президента Віктора Ющенка, першого віце-прем'єра Олександра Турчинова в "Zilli" почав ходити і мер Києва Леонід Черновецький.

Відомий розкуркулювач багатіїв і майстер фокусів з гречкою любить одну з найелітніших марок одягу. Власник "Майбаху" викидає на речі від "Zilli" по декілька десятків тисяч доларів.

 Черновецький показав свій Zilli-трансформер

У його гардеробі ТаблоID знайшов принаймні одну шкіряну куртку, шкіряне пальто і кашемірову курточку "Zilli".

Черновецький у тому самому, але "підстріляному" Zilli, і безпритульні. Усі щасливі
Залежно від погоди Черновецький вдягає "утеплений", або "полегшений" варіант пальта "Zilli"

Шкіра екзотичних тварин - це своєрідний коник "Zilli". Найпоширенішими є вироби зі шкіри молодого оленя. Саме з неї, скоріше за все, пошиті пальто і курточка київського мера.

Ще один Zilli Черновецького. Французький бренд видає підкладка...
...і характерна застібка 

Але є в асортименті "Zilli" і піджаки з крокодилячої або верблюжої шкіри. Ціни на такі вироби коливаються від 75 до 100 тисяч євро. А за пальто з соболиного хутра доведеться викласти 60 тисяч євро.

Проте "мер усіх киян" вирішив бути скромнішим. На "рейд з виявлення безпритульних дітей на столичних вулицях", що відбувся днями, Черновецький вдягнув виріб всього на всього за 35-40 тисяч доларів.

Куртки-трансформери "Zilli" зі шкіри молодого оленя коштують під 200 тисяч гривень

А перед тим, на аукціоні з розпродажу автомобілів Київміськдержадміністрації, мер позував перед камерами у такому самому шкіряному пальті. Як виявилося, пальто і курточка Черновецького - це одна й та сама річ, просто вона має здатність до "трасформування".

Ціна на схожі пальта в київському бутіку "Zilli" коливається у діапазоні від 172 тисяч до 214 тисяч гривень.

Там є два види пальто "три чверті". Обидва - зі шкіри оленя на кашеміровій підкладці. Різниця, крім кольору, полягає у хутрі коміра. Купити пальто з бобровим коміром буде трошки дешевше, ніж з норковим.

Як пояснили ТаблоID у "Zilli", всі їхні предмети верхнього гардеробу сконструйовані за принципом "трансформера". Тобто будь-яка осіння курточка легко перетворюється на зимове пальто і навпаки. У  верхньому одязі "Zilli" зазвичай відстібується низ, підкладка і комір.

Кашемірове напівпальто Черновецького Zilli 

Є в Черновецького і ще дещо від "Zilli". Наприклад, напівпальто з кашеміру. Таке, але на резинці, у київському бутіку коштує 185 тисяч гривень.

Ще один виріб з характерною для "Zilli" підкладкою Черновецький показав навесні. Це легкий весняний варіант шкірянки. Такий екземпляр у середньому коштує 50 - 60 тисяч гривень.

 
Шкіряні вироби Zilli 
Крокодиляча куртка Zilli коштує 75 тисяч євро 

Отже, якщо зібрати всі помічені ТаблоIDом речі "Zilli" Черновецького, вийде кругленька сума у 450 - 500 тисяч гривень. Хоча вона одразу перестає здаватися "космічною", якщо згадати, що, наприклад, саме стільки мер Києва нещодавно виділив малозабезпеченим киянам на оплату субсидій за компослуги.

Фото прес-служби КМДА, Дмитра Амідова, "Українських новин"  


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів