Кільчицька носить туфлі-пістолети, як у Мадонни. Фото

17 березня 2009, 10:15

Восени минулого року мегазірка Мадонна епатувала Голівуд своїми божевільними туфлями-пістолетами від Chanel. Навесні 2009-го київська екстравагантна мадам Ірена Кільчицька вирішила повторити цей сміливий вчинок. У відомих туфлях Мадонни Ірена Реонольдівна вийшла на подіум у рамках модного показу новоспеченої дизайнерки Ірини Бережної.

Невідомо, що саме підштовхнуло Кільчицьку до підборів-пістолетів, адже тема колекції Бережної була цілком мирною - моделі вдавали з себе (а дехто й справді був) вагітних жінок.

Кільчицька у туфлях-пістолетах від Chanel

Мабуть, ключовим фактором для заступниці Черновецького стала її любов до Мадонни. Колись Кільчицька заявляла, що багато в чому захоплюється Мадонною.

"Мадонна - велика жінка, багато в чому вона для мене ідеал. Я не є її фанаткою у тому сенсі, що, зустрічаючи її на західних вечірках, прагну познайомитися або торкнутися до неї. Анітрохи. Але її ставлення до життя мені багато в чому близьке та зрозуміле", - сказала мерська дама.


Мадонна у туфлях Chanel

І хоча Кільчицька стверджує, що не є божевільною фанаткою Мадонни, у її туфлях-пістолетах відмовити собі не змогла. І грошей на них не пошкодувала.

Туфлі Кільчицької - щонайменше 2600 доларів

В Інтернеті такі туфлі Chanel коштують 2,5 тисячі доларів.

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів