"Пуп землі" Кільчицька не хоче помирати, а хоче вішати чиновників

9 грудня 2008, 16:35
За наркотики матуся Ірена Кільчицька, заступник мера Києва, розстрілювала б. А деяких чиновників взагалі б повісила. На ці та інші одкровення Ірена Реонольдівна пішла у нещодавньому інтерв‘ю.

Так мерська дама прямо заявила: відчуває себе пупом землі.

"Нещодавно я їздила по регіонах, зустрічалася з бізнесменами, активістами напередодні майбутніх виборів. Зайшовши на одну з зустрічей, присіла десь збоку. Мені кажуть: "Ірено Реонольдівно, сідайте у центрі". На що я відразу зреагувала: "Там, де я, - завжди центр", - гордо розповідає самовпевнена Кільчицька в інтерв‘ю журналу "Публичные люди".

"Можете називати це як завгодно, але я справді з дитинства переконана: там, де я, - там центр. Я не пуп землі, але відчуваю саме так", - додала вона.

"Я не пуп землі, але відчуваю саме так", - сказала Кільчицька і зробила фотосесію зі своїми дітьми - Монікою (на фото) та Марком

Можливо. саме через це відчуття, що вона є пупом землі, Ірена Реонольдівна над зміною країни проживання не замислюється.


"Я живу в Україні, і мені дуже подобається тут жити. Якби я хотіла змінити ситуацію - давно б це зробила. При всій моїй любові до Європи, на третій день я починаю там нудьгувати - за цими обличчями, за своїми справами, за цим повітрям..," - зізнається схильна, схоже на те, заступниця Черновецького.

"Якби гіпотетично склалася ситуація, що мене змусили б виїхати, то для життя, швидше за все, обрала б Францію", - додає вона за якусь мить. А от на питання, у якій країні Кільчицька воліла б померти, вона відповіла, сміючись:

"А де б я хотіла вмерти? Я б не хотіла вмирати взагалі". Може, саме тому, що вірить у вічне життя?..

"У життя після смерті - вірю. Після смерті мами я з нею постійно спілкуюся: вона приходить до мене уві сні, відповідає на мої питання. Я тримаю її за руку і відчуваю наш абсолютний зв'язок. Дотепер не можу змиритися з її відходом", - зізнається Ірена.

Ірена не хоче вмирати

Та й на питання, заради кого або заради чого вона ладна була б віддати життя, Кільчицька відповіла життєствердно: "Я б воліла не віддавати життя, а жити якомога довше, щоб допомогти усім, кого люблю. У тому числі і своїм дітям".

А своїм дітям соратниця Черновецького бажає лише одного - "щоб вони завжди були здорові. Більше нічого".

"А власні помилки вони обов'язково мусять зробити самостійно. Я вдячна своїм батькам, що вони мені дали можливість зробити свої власні помилки", - додає вона в інтерв‘ю.

При цьому Ірена завірила, що спілкується зі своїми дітьми набагато більше, ніж багато хто з непрацюючих матусь. Вона впевнена, що головне - любов та якість спілкування.

Окрім того, Кільчицька ще раз нагадала, що любов у парі не основне.

Ірена з Марком і Монікою

"Наведіть мені приклад хоч однієї пари, якій би принесло щастя те, що ви називаєте коханням... Я б не хотіла змінювати своє мислення і життєві установки. Якщо я коли-небудь зустріну однодумця - людину з моєю відповідальністю, працездатністю, життєвими цінностями, запитами, - можливо, це змінить моє життя", - припустила, щоправда, вона.

А ще Кільчицька відзначила, що багато в чому захоплюється Мадонною.

"Мадонна - велика жінка, багато в чому вона для мене ідеал. Я не є її фанаткою у тому сенсі, що, зустрічаючи її на західних вечірках, прагну познайомитися або торкнутися до неї. Анітрохи. Але її ставлення до життя мені багато в чому близьке та зрозуміле", - підкреслила мерська дама.

А ще Кільчицька пустилася у відверті зізнання щодо свого ставлення до наркотиків та до прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко.

"Багато людей живуть під впливом стимуляторів: алкоголь, гроші, залежність від сексу та інше. Я не хочу ні від чого залежати, тому для мене неприйнятні ніякі - ані традиційні, ані екзотичні - наркотики... я вкрай негативно ставлюся до цього", - заявила вона.

Мерська дама не вірить, що любов приносить щастя

На зауваження журналіста, що за наркотики б саджати - аби зловмисники "на параші" півроку подумали про життя", Ірена Реонольдівна прямо сказала:

"А я б розстрілювала! Або продажних прокурорів і суддів - теж до стінки без суду і слідства! Для багатомільйонної країни, де тисячі людей вмирають від хвороб і їм не можуть допомогти, пара розстріляних чиновників - невелика втрата".

"Скажімо, якщо тисячі вмирають від СНІДу, а Міністерство охорони здоров'я закуповує прострочені ліки, які нікого не лікують, то чому ми не можемо повісити пару чиновників перед Кабміном?" - озвучує свої потаємні думки Кільчицька.

Аж трохи моторошно стає від таких реплік. Особливо зважаючи на те, як ставиться Ірена Реонольдівна до керівника того самого Кабміну.

Кільчицька б за наркотики стріляла. А що - до рушниці вже примірялася!

"Річ у тім, що вона (Тимошенко) мені огидна у всіх сенсах. Для мене неприйнятний її дешевий популізм, ненависть до українського народу, до якого вона не має жодного відношення, схильність до брехні, дурний смак, лицемірство і таке інше. Тому і висновки робіть", - сказала вона раніше у тому ж таки інтерв‘ю про Юлію Володимирівну.

При цьому, схоже, варто готуватися до того, що Кільчицька "штурмуватиме" Верховну Раду із блоком Черновецького. Вона вже твердо вирішила - буде депутаткою.

Фото Дмитра Коваленка спеціально для журналу "Публичные люди", а також фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів