Кільчицька зробить з дочки француженку і хоче, щоб син був схожим на кума

24 лютого 2009, 12:03

Як вже писав ТаблоID, на Стрітення заступник Черновецького Ірена Кільчицька похрестила 5-місячного сина Марка. А вже 18-го лютого чорнява мерська дама святкувала дворіччя своєї першої дитини, Моніки.

На Стрітення Кільчицька похрестила сина Марка. Її кумами стали подруга екс-депутат Київради і головний лікар приватної клініки Ольга Богомолець-Шереметьєва та син мера Києва Степан Черновецький

"Я подарувала дочці дуже красиву ляльку розміром і вагою як вона сама", - поділилася Кільчицька, пише "Сегодня".

За словами Ірени Реонольдівни, її друзі подарували дуже багато подарунків, наприклад, рамочки для фотографій, милі статуетки, красиві вбрання. В результаті, як запевняє матуся, Моніка залишилася дуже задоволена.

"Марку теж дісталися подарунки, але він у них ще погано розбирається", - додала Кільчицька.


Ірена з дочкою Монікою, сином Марком та кумою Богомолець

Вона також розповіла, що іграшки й одяг своїм дітям вона купує коли де. Якогось конкретного магазина немає.

"Я купую те, що мені подобається, і не важливо, де я побачила річ, яка мені сподобалася - за кордоном чи в Києві", - пояснила вона.

"Скільки коштує іграшка, для мене зовсім не важливо. Нещодавно я купила Моніці ляльку в Цумі виробництва Дніпропетровської іграшкової фабрики. Мені так сподобалася ця іграшка, її сукня, світле волосся, що я, не задумуючись, її купила, хоча у Моніки є і німецькі колекційні ляльки з порцеляни", - наголосила Кільчицька.

Цікаво, кого ж вирізали з цієї світлини з сійменого архіву?

Окрім того, незважаючи на вік своєї доньки - тільки 2 роки, - Ірена вже її віддала. Віддала до дитсадку на Печерську ще місяць тому.

"Два рази на тиждень вона займається логікою, англійською, малюванням, хореографією та співами. І їй дуже подобається", - запевнила матуся.

Моніка Кільчицької дивовижно схожа на космічного мера Леоніда Черновецького
Правда, дехто каже, що значно більше спільного у дочки Ірени з екс-міністром з надзвичайних ситуацій Нестором Шуфричем

"Моніка знає вже близько 30 англійських слів, і трохи французьких, наприклад, "бонжур" і "мерсі", - похизувалася Кільчицька.

"Подумую, щоб відвести малу ще й на французьку", - додала імпозантна матуся, яка якось обмовилася, що батьком її сина є француз.

Між іншим, обравши сина мера у куми, Кільчицька зазначила, що хоче, аби її син Марк був такий самий сильний і цілеспрямований, як Степан Черновецький.

Фото "Сегодня", "УНІАН" з сайту "ТСН", "Політсовєт" та "ЛігаБізнесІнформ"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів