Писк сезону, або Дівчина Ющенка, Черновецька і Ківалова захворіли на Balmain

3 червня 2009, 16:43

Якщо закордоном вважається непристойністю прийти на світський раут в однакових сукнях, то вітчизняні VIP-дами такого не цураються.

Останніми "квочками" гламурного "інкубатора" стали дочка столичного мера Христина Черновецька, донька "народного Підрахуя" Сергія Ківалова та коханка президентського сина Андрія Ющенка Ліза Єфросиніна.

Правду сказати, Ліза з іншими двома брюнетками на тусовці в одному й тому вбранні не стикалася, але туфлі собі відірвала точнісінько такі самі, як і в них.

Ківалова і Черновецька вирішили хоч чимось бути схожими на Сніжану Онопку
Ліза Єфросиніна теж не промах, далеко не відстала і на День народження до сестри прийшла у славнозвісних сандалях

Так, всі три леді, ніби попередньо змовившись, взулися у блискучі гламурні сандалії "Balmain". Єдине що педикюр зробили різнокольоровий: Ліза нігті фарбувала чорним лаком, Христина червоним, а Тетяна Ківалова якимось зовсім світлим.


Дозволити собі такі поцяцьковані кристаликами сандалики можуть не всі. "Balmain", у які взута потенціальна дружина Андрія Ющенка, на сайті одного з магазинів коштують 1475 Євро.

Подружка Андрія Ющенка теж придбала сандалії "Balmain"
Якщо Ліза - домогосподарка, то майже 1500 Євро для неї не цацкі-пєцкі

Нагадаємо, Ліза Єфросиніна колись працювала в агентстві нерухомості, а потім мріяла мати власний дитячий садок. Ким наразі працює жінка невідомо, проте в інтернеті можна знайти інформацію про те, що зараз Єлізавета - проста домогосподарка. Тож, можливо, сандалі гламурного бренду у брюнетки з‘явилися від коханого Ющенка.

Правда, існують і більш скромні версії схожих сандалій. Теж блищать, теж з кристаликами
Від 79 до 170 доларів - і ви в шоколаді!

Цікаво, від кого саме жіночки з українського бомонду підхопили цю блискучу лихоманку. Адже цієї зими й весни закордоном "Balmain" стали ледь не писком сезону.

Як пише "The Fashion Police", у лютому в таких сандаліях на презентації фільму "Він не для тебе" з‘явилася акторка Дженіфер Коннелі. Ще у жовтні 2008-го на презентації останньої серії бондіани "Квантум милосердя" "Balmain" красувалися на ногах у "коханки Бонда" Джемми Атертон.

"Balmain" взували Моллі Сімс, Джемма Атертон і Дженіфер Коннелі

Також у таких точно сандалях засвітилися на різних заходах акторки Моллі Сімс, Одріна Патридж, та співачка Ріанна.

А також співачка Ріанна
І акторка Одріна Патридж

Однак на туфлях українські тусовочні модниці не зупинилися. Дочка мера Києва скопіювала образ супермоделі Сніжани Онопки з показу "Balmain" весна-літо‘ 2009. Христина до блискучих сандалій вділа і відповідну, зелену, сукню майже за 16 тисяч Євро.

Христина Черновецька прикупила ще й сукню тієї ж марки майже за 16 тисяч Євро

Водночас Ліза Єфросиніна не відстає і на ганчірках теж економити не збирається. Сестра телеведучої Маші Єфросиніної вирішила не відставати від західних зірок і "змавпила" "прикид" співачки Бейонсе.

Наприкінці квітня на відкриття літньої тераси одного зі столичних ресто Ліза вбралася у білий піджак в стилі мілітарі від "Balmain". Такий самий, у якому фотографи зафіксували Бейонсе наприкінці травня у Лондоні.

А Ліза "змавпила" піджак Бейонсе
На одному з сайтів такий білий "Balmain" можно придбати за 2 270 фунтів стерлінгів

Достеменно невідомо, чи Лізу надихнув вигляд іноземної артистки, чи жіночі смаки збіглися випадково. У будь-якому разі дівчина Ющенка мала викласти кругленьку суму за таку обновку. Адже ціни на піджаки "Balmain" варіюються від 2 до 12 тисяч доларів.

Цікаво, чи відіб‘є "Balmain" у Черновецької, Ківаловою та Єфросиніної їхню любов і вірність "Hermes", та ніжність Лізи до "Chanel".

Правда, у Єфросиніної, Ківалової та Черновецької і раніше було дещо спільне - любов до сумок "Hermes"

За матеріалами "The Fashion Police", "Luisaviaroma", "Music Fame and Fashion", "Between the Shelves", "Hipgirlie", "Shoe Mamas", "Concreteloop", "Fashionising", "Shopping and Info", "Red Carpet Fashion Awards" i "Celebrity Gossip", "Style Finder"

А також фото Дмитра Амідова (ТаблоID), фото з сайту "Світського життя" і "Топлайф"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів