Дівчина Андрія Ющенка хоче власний дитячий садок. ВІДЕО

Середа, 23 липня 2008, 16:33

Син Віктора Ющенка - як прохолодний вітерець у липневу спеку, бальзам на душу та майже світло у кінці літнього задушливого медіа-тонеля.

Щойно Андрій Ющенко засвітив свою нову дівчину, як вони вже парою ідуть в кіно, а потім - тусити на закритій віп-вечірці.

А поки колишня рокова жінка Ющенка-молодшого дає на його честь відверті інтерв‘ю, з самого Андрія також вдається вичавити деякі скупі подробиці з його особистого життя.

Так у коментарях Каті Осадчій зі "Світського життя" випускник Інституту міжнародних відносин розповів, що якось побував у Будда-барі у Парижі й там йому найбільше сподобалися:

"Велетенський будда, гарний інтер‘єр та домашня обстановка", - коротко сказав Андрій.

Щоправда, на ствердження Каті, що сину президента подобається нічне, клубне життя, хлопець спробував запевнити:

"Часом взагалі не приходиться десь бувать, може десь в київських клубах, там, зайду раз у місяць".

 Андрій Ющенко каже, у клубах буває - ну, "раз у місяць"

Певно, це освіта все заважала Андрієві відпочити у клубі. Адже університет він закінчив лише цього року. Та й плани вже на майбутню професійну діяльність є. Щоправда, дуже розмиті.

"Ще думаю, є декілька проектів, які я хочу зробити, але це буде у майбутньому", - пояснив Андрій Ющенко ситуацію.

На однозначне питання "Що це буде" президентський нащадок неоднозначно відповів: "Це бізнес".

Коли ж Осадча спробувала уточнити, чи це буде якийсь інвестиційний бізнес, будівництво, а чи може політика, потім, згодом, Андрій запевнив:

"Ну, за політику ми поки не думаємо. Головне це... Я думаю зараз опрєдєлюсь, направлення, і або далі буду у своєму бізнесі бігать, або..," - сказав, не завершуючи думку Ющенко.

Щоправда, коли його спитали, чи, можливо, йтиметься про ресторанний бізнес, Андрій всміхнувся і весело відповів: "Можливо".

Ющенко займатиметься бізнесом. Ресторанним? 

Так само посміхаючись, але вже аж надто широко, відповідав Андрій Ющенко і на питання про свої стосунки із Єлизаветою Єфросиніною. Підтвердив, що у них з його новим коханням серйозні стосунки.

"Так, звичайно, ми з нею спілкуємося. Я думаю, гарна дівчина , яка варта спілкування і тим паче красуня", - виклав він свої аргументи на користь Лізи.

Але, якщо зі своєю колишньою, Анею Павлович, Андрій жив, то з сестрою телеведучої Маші Єфросиніної, все, схоже, ще попереду.

"Ні , ні, ще зарано", - відхрестився він Андрій від питання, чи живе він разом з Єфросиніною.

Спробувала Осадча й випитати у президентського сина, чи не мазне він із Лізою на Мальдіви - відпочити від земних турбот.

"Ну поки не планували, але, можливо, найближчим часом кудись поїду. Поки що недалеко. Думаю, у Крим або Карпати", - проговорив син Віктора Андрійовича.

ВІДЕО з Андрієм Ющенком дивіться тут:

Цікаво, що якщо Ющенко відповідав Осадчій українською, то його нова дівчина Ліза розмовляла з телеведучою російською. Не щастить президенту з потенційними невістками - всіх перевчати треба.

Зате щиросерда дівчина трапилася. Так, Єлизавета зізналася, що завжди співчувала своїй сестрі Маші через постійну увагу преси, через її публічність. Каже, увага обтяжує.

"Ну насправді, нікому не приємно, коли лізуть у чуже , особисте життя. Але що робити..," - прокоментувала нинішню увагу до своєї персони Ліза.

За словами дівчини, з Андрієм Ющенком вона дружить вже давно - близько семи років. А чому почали зустрічатися тільки зараз - не знає, "так склалося".

Андрій ще навіть не встиг познайомити її зі своїм батьком-президентом. Але от мамі, Світлані Іванівні, вже представив.

 Лізу Єфросиніну вже познайомили з мамою Андрія

"Я живу одним днем. Так. Я навіть не думаю, у що ці стосунки можуть перерости, просто мені дуже добре і все", - ділиться Єфросиніна.

До слова, на відміну від свого бойфренда, Ліза вже точно знає, чого хоче. Якщо раніше, за її словами, Ліза працювала в агентстві нерухомості...

"А зараз у планах у мене відкрити свій дитячий садок. Поки я буду працювати у дитячому саду психологом, щоби зрозуміти кухню зсередини", - завершила свою відповідь на питання ведучої брюнетка.

Каже, за освітою вона психолог, спеціальність - психологія. Що ж, мачусі та батьку Андрія Ющенка Ліза, схоже, може сподобатися. Адже пані Катерина і Віктор Андрійович також переймаються дитячим питанням. Та й з подругою Ані Павлович, Віталіною Ющенко також спільні теми для розмов є - разом можуть дітей любов‘ю зігрівати.

ВІДЕО з Лізою Єфросиніною дивіться тут:

Відео "Світського життя" з сайту http://www.svitske.tv/

Фото "Світського життя", а також фото newsru.ua з сайту liga.net


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів