Нові діаманти Ганни Герман: годинник ціною у дворічний заробіток

3 червня 2010, 15:23

Нещодавно заступник глави адміністрації президента Ганна Герман вкотре рвала на собі сорочку, запевняючи, що не отримує зайвої копійки від держави, а всю матеріальну допомогу віддає хворим дітям.

Але усі намагання Герман створити образ матері Терези розбиваються об її ж дії. Предмети розкоші, які так любить демонструвати Герман, кричать голосніше за будь-які її заяви.

Останнім часом колишня прес-секретарка Януковича занадто захопилася діамантами.

ТаблоID вже якось писав про діамантовий годинник Герман "Franck Muller" у 50 тисяч доларів.


Цього року апетити заступниці голови канцелярії Януковича збільшилися. ТаблоID зафіксував на її руці аксесуар того ж елітного швейцарського бренду, але ще дорожчий.

Новий діамантовий "Franck Muller" Герман

На з'їзді Партії регіонів, що відбувся 23-го квітня, Герман сиділа у президії і навіть не намагалася приховати свою нову "цяцьку".

Здавалося, годинник для неї є предметом гордощів. Хоча такий жест держчиновника бідної країни виглядає непристойним кітчем.

Тим більше, якщо згадати більш ніж скромну декларацію Герман, з якої випливає, що вона ледь зводить кінці з кінцями.

Сукупний дохід Герман у 2009-му році склав 235 тисяч гривень, а половину цієї суми (118 тисяч) їй довелось викласти за договорами позики. Раніше Герман розповідала, що сплачує великий кредит за свою скромну "сільську хату".

Але обмежувати себе у предметах розкошу Герман не поспішає. Якщо її старий годинник "Franck Muller" був інкрустований лише двома рядами діамантів, то новий - геть увесь усипаний "брюликами".

Годинник Герман "Franck Muller" з колекції "Master square". Діаманти у білому золоті ціною у близько 60 тисяч доларів

Хронограф працівниці Банкової, виготовлений з білого золота, належить до колекції "Master square". Цю модель важко знайти в інтернет-магазинах. Зазвичай там пропонують скромніші моделі цієї серії - за 30-40 тисяч доларів.

Щоб дізнатися ціну заповітного годинника Герман, журналісти ТаблоID звернулися до одного з бутіків Києва, де продають "Franck Muller".

Виявилося, що ціна моделі Герман становить 466 тисяч гривень (58 тисяч доларів).

Щоб з'ясувати, за які кошти Герман придбала годинник ціною у свій дворічний дохід, ТаблоID вирішив звернутися до неї самої.

Через свою помічницю Герман відповіла, що цей аксесуар їй подарували на день народження у 2010 році.

"Ганна Миколаївна внесе цей годинник у свою декларацію наступного року, бо такий порядок", - пообіцяла помічниця Герман.

Проте у цій відповіді Герман є одна неув'язочка.

День народження заступник глави адміністрації президента святкує 24 квітня, а годинник на її руці з'явився, як мінімум, на день раніше. Свою нову прикрасу Герман публічно демонструвала на з'їзді Партії регіонів, що відбувся 23 квітня. Саме на ньому і було знято це фото.

Старий "Franck Muller" Герман ціною у 50 тисяч доларів

Загадкою залишився і той благодійник, який робить Герман такі подарунки. Виникає питання, чи не є у цьому жесті корупція. Таке спонсорство посадовій особі може конвертуватися у цілком конкретні преференції від влади.

Окрім докорів сумління, новим міністрам нема чого боятися. Адже нещодавно президент Янукович відклав набуття чинності закону про протидію корупції.

Там було прописано, що чиновникам забороняється одержувати подарунки, вартість яких перевищує 302 гривні 50 копійок.

Тож поки Герман може спокійно носити свій годинник і демонструвати його мільйонам "маленьких українців".

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів