Антикризові "брюлики" для Ганни Герман. За 50 тисяч доларів

13 листопада 2008, 19:20

Фінансова криза змушує всіх затягувати паски. Такий жест стриманості продемонструвала і британська королева Єлизавета ІІ. В умовах фінансових негараздів скорочень зазнав монарший гардероб.

Зовсім по-іншому поводиться українська еліта. Олігархи, як і раніше, їздять на шикарних кабріолетах, а міністри і депутати навіть не думають бути скромнішими.

Цієї осені політичні модниці суттєво оновили свій гардероб. Про те, чим блищать у новому сезоні головні політичні дами, читайте на ТаблоID незабаром. А от у Верховній Раді знайшлася справді відважна жінка, яка в умовах кризи не побоялася світити діамантами.

Це відома "регіоналка" Ганна Герман, яка любить дивувати, а іноді і шокувати своїм зовнішнім виглядом.


Зовсім нещодавно Герман з'явилася на людях з такою ж сумочкою, як у Юлії Тимошенко, за 2 тисячі доларів. А цієї середи колишня прес-секретарка Януковича прийшла до парламенту у стриманій чорній сукні, прикрасивши своє вбрання функціональним і водночас шикарним аксесуаром.

Герман засяяла діамантами

На руці в Герман був швейцарський годинник Frank Muller, який до цього можна було побачити в Нестора Шуфрича чи доньки Віктора Пінчука.

Годинник Герман вигідно вирізняється серед подібних аксесуарів високопосадовців, про які чимало писав ТаблоID. У першу чергу, недешевою інкрустацією, а саме - двома (!) рядами діамантів.

Корпус годинника Ганни Герман виготовлений з білого золота, ремінець - з крокодилової шкіри, окремі елементи механізму - з платини. Одним словом, годинник VIP-класу, який більше пасує крутому бізнесмену, ніж простому і чесному депутату.

Герман осипали діамантами на 50 "штук"

Ціна у 50 тисяч доларів, які просять за подібний аксесуар, це підтверджує. Середня зарплата народного обранця з усіма надбавками і преміями за різноманітні "заслуги" становить близько 20 тисяч гривень на місяць. При цьому депутатський мандат не дозволяє займатися бізнес-діяльністю.

У пошуках джерел, звідки пані Ганна витрусила гроші на такі дорогі цяцьки, ТаблоID провів не одну годину. Але так і не знайшов доларових річок і діамантових берегів у доволі скромному бюджеті рядової "регіоналки".

Найлогічніше було припустити, що дорогі подарунки Герман робить її чоловік Сергій. Але з цією версією одразу не пощастило. Коханий пані Ганни, прямо скажемо, не олігарх.

Чоловік Герман - журналіст і дипломат зі стажем. Спочатку служив у посольстві України в Польщі, потім - в українському посольстві в Грузії. Але у 2005 році, після приходу до влади помаранчевої команди, чоловіка Герман звільнили.

Як розповів ТаблоIDу колишній соратник Герман Тарас Чорновіл, після цього чоловік Герман працював директором департаменту зовнішніх зв'язків у Міністерстві палива та енергетики. Але і тут йому не пощастило. З другим пришестям Юлії Тимошенко його знову "поперли". Помаранчевий уряд-2 не оцінив високопрофесійного кадру.

Зараз же чоловіку Герман взагалі має бути несолодко. "Наскільки мені відомо, поки що він не забезпечений роботою і пропозицій в нього немає", - сказав Чорновіл.

Так це чи ні, але навряд чи за рік-два після останньої чиновницької роботи дипломат зміг "розкрутитися" до рівня успішного бізнесмена, що дарує коханій годинники з "брюликами".

Син Герман працює помічником депутата. Нещодавно він зробив пані Ганну бабусею

Не менш цікава історія і з сином Герман Миколою. Виявилося, він працює штатним помічником у того ж таки Чорновола. Проте, за словами депутата, 28-річний Микола тільки значиться його помічником, а реально працює в центральному офісі Партії регіонів.

Чорновіл каже, що такою є звичайна практика у всіх фракціях - з чотирьох штатних помічників депутат віддає двох на потреби своєї партії.

"Він реально працює в центральному офісі Партії регіонів, наскільки мені відомо, по напрямку Ганни Миколаївни - зв'язки з пресою, розробка, забезпечення матеріалами, координація, щось таке", - розповів Чорновіл.

Тож великих грошей на державній роботі помічника-консультанта депутата син Герман теж не заробляє. І дорогі подарунки, особливо враховуючи останнє поповнення у сім'ї, Миколі явно не по кишені.

Сподіваємося, пані Ганна сама публічно пояснить, де взяла бідна депутатка 300 тисяч гривень на годинник і хто задовольняє інші недешеві гардеробні та аксесуарні примхи Герман.

Фото ТаблоID, "Факты. События и люди", на титулі - Liga.net

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів