Хомутиннік показав "наручник" за понад 60 тисяч доларів

1 листопада 2011, 17:03

Депутат від Партії регіонів Віталій Хомутиннік "блиснув" годинником фірми A. Lange & Sohne за $ 61 800.

Коштовний механізм молодий регіонал засвітив 31-го жовтня на погоджувальній раді, пише "Gazeta.ua".

Регіонал Хомутиннік поповнив колекцію шикарних годинників
Віталій носить хронометр відомої німецької марки A. Lange & Sohne

Хронометр Хомутинніка відомої німецької марки A. Lange & Sohne. Він зроблений з платини і срібла.Годинна і хвилинні стрілки виготовлені із золота з родієвим покриттям. А римські цифри на циферблаті зроблені з платини.

Завдяки водонепроникному корпусу дорогої цяцьки депутат може безстрашно пірнати на глибину до 30 метрів. А для Хомутинніка ця опція - суперкорисна. Адже, як писав ТаблоID, регіонал - затятий любитель підводного полювання.


Скло на годиннику Хомутинніка сапфірове, антибликове. А браслет виготовлений із крокодилячої шкіри чорного кольору з платиновою вставкою.

Як зазначає видання, на деяких сайтах такий, як у Хомутинніка, годинник можна купити зі знижкою, за $ 50 680.

Годинник Хомутинніка можна знайти в інтернеті за 61 800 доларів
A. Lange & Sohne регіонала

Як нагадує видання, годинники A. Lange & Sohne з'явилися на світ у 1845 році в саксонському містечку Гласхютт. Годинникова марка "Ланге і сини" досі вважається законодавцем моди у світі наручного годинника.

Швейцарська годинникова компанія A. Lange & Sohne вважає, що тільки обрані, які довели свою зацікавленість у представництві елітної годинникової марки, можуть поширювати годинник A. Lange & Sohne зі складним і ексклюзивним механізмом.

На сьогоднішній день ці оригінальні німецькі годинники посідають лідируючі позиції у рейтингу люкс-марок. Дехто вважає, що вони цілком можуть змагатися з кращими швейцарськими годинниковими брендами.

Як раніше писав ТаблоID, у колекції Віталія Хомутинніка є також "Breguet" тисяч за 60-70 "зелених", та спортивний годинник марки Audemars Piguet Royal Оak Оffshore ціною у 15 тисяч баксів.

Фото "Gazeta.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів