Поповнення в команді Януковича, або Як Хомутиннік "умовив" дружину не народжувати під Новий рік

18 січня 2007, 10:00

Останнім часом депутати-регіонали активно взялися за вирішення демографічної ситуації в країні, поповнюючи водночас свої лави молодими бійцями.

Нещодавно ТаблоID писав про народження сина в головного помічника прем'єра Сергія Льовочкіна. А буквально два тижні тому малюк з'явився в родині ще одного депутата від Партії регіонів Віталія Хомутинніка.

Про всі подробиці цієї радісної події ТаблоID розповів сам Віталій.


За словами Хомутинніка, "провісники" пологів у його дружини Світлани розпочалися з 30 на 31 грудня, що не на жарт схвилювало майбутнього батька.

"Мені було важко уявити, що 31 числа буде день народження моєї дитини! Кожен день народження був би непомітним у його житті, тому що в усіх інші турботи, підготовка до Нового року", - пояснив він.

"Я кажу "Світлано, тримайся, треба новий рік переступити!", - умовляв дружину Хомутиннік, і це подіяло. Однак найбільші турботи на подружжя очікували попереду.

"Новий рік ми відзначали в ресторані "Маріо", десь після другої ночі в дружини почалися пологи... І відразу звідки ми поїхали в лікарню", - розповів Віталій.

Хомутиннік із вагітною дружиною. Фото прес-служби депутата

Хомутиннік із вагітною дружиною. Фото прес-служби депутата

До цього часу в приватній клініці усе вже було готове до прийому VIP-породіллі.

"Я зв'язався з усіма лікарями в пологовому будинку, усі чекали, ніхто не пив, не відзначав, усі були напоготові", - похвалився Хомутиннік.

Залишивши Світлану в лікарні, Віталій поїхав додому з мріями про те, що от-от він стане батьком. Але виявилося не все так просто!

"Я думав, що зранку вже народиться дитина. Зранку приїжджаю, виявляється, що це були лише провісники! І я кажу: "Світлано, тримайся, бо перше - це ще гірше, ніж 31-ше. Першого усі будуть відходити від 31-го і в цьому "отходняке" ніколи не буде нормального дня народження в дитини. В усіх будуть квадратні голови, похмілля!", - пожартував Хомутиннік.

Віталій і Світлана. Фото з офіційного сайту Хомутинніка

Віталій і Світлана. Фото з офіційного сайту Хомутинніка

Чи то благання Віталія вплинули на малюка, чи то цьому посприяли зірки, але син у Хомутинників - вагою 3680 грамів, зростом 53 сантиметри - народився другого січня.

"Як тільки усе сталося, мені винесли маля. У мене було відчуття, що відбувається щось незрозуміле. Дитина не плакала, не кричала, дивилася довкола. І я ще не до кінця усвідомлював, що це мій син", - поділився враженнями Віталій.

Усі свята депутат пробув у лікарні, від’їжджаючи додому тільки на ніч. А коли з'являвся вільний час, Хомутиннік їздив по дитячим магазинам.

"Я вже знаю всі дитячі магазини в Києві! У цей період я купив коляску, ліжечко, обладнав швиденько кімнату, купив торшери, крісла, картинки", - розповів він.

Сьогодні ж основні турботи молодих батьків полягають у виборі імені для сина.

"Із приводу імені в нас ще продовжується дискусія. Але фактично ми виходимо на фінішну пряму", - каже Хомутиннік.

На даний момент у конкурсі на краще ім’я для малюка беруть участь Іван і Данило (такі імена за православним календарем відповідають 2 січня), а також Олександр і Артемій.

Фото з офіційного сайту Хомутинніка

Фото з офіційного сайту Хомутинніка

"Зараз ми називаємо малюка "синок" і поки не уявляємо, що може бути краще ім'я", - каже Віталій.

Подумують Хомутинніки вже і про хрестини – швидше за все вони відбудуться в 10-х числах лютого, на 40-й день після народження сина.

А от хто ж буде виступати в ролі кумів Хомутиннік так і не зізнався. Сказав лише, що з його боку це буде його друг і колега, ймовірно також депутат.

"Я не дивлюся на хрестини, як на те, що потрібно обов'язково з кимсь побрататися. Я вважаю, що це зовсім неправильно. Ти повинен розуміти, що навіть через 20 років ця людина буде так само близькою до тебе і до твоєї дитини, як і зараз", - каже Віталій.

Хомутиннік зізнається, що народження сина для нього – довгоочікуваний подарунок. Однак розповісти про те, що він сам подарував дружині "у нагороду" за сина, Віталій не захотів.

"Дружині я щодня дарував по подарунку. Які – не хочу розповідати, але їй вони подобалися", - сказав тільки він...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів