Дружина Усика перед його боєм в Єгипті наробила фото в трендових штанях коло пірамід

Вже завтра, 23-го травня в Єгипті просто неба відбудеться поєдинок Олександра Усика з королем кікбоксингу, нідерландцем Ріко Верховеном. І, звісно ж, кохана дружина українця, Катерина Усик буде поруч як його найголовніший талісман.
Катя вже прилетіла до Гізи з командою підтримки і встигла прогулятися коло пірамід та зробити фото для Instagram.

Бій Усика пройде в Гізі, і дружина буде поруч
Для знайомства з Гізою дружина боксера обрала наймодніші штани сезону - аладдіни. Їх вона поєднала з білою сорочкою вільного крою, коричневими сандалями на плоскій підошві та коричневим паском на талії.

Катерина Усик в курсі всіх трендів літа

Ідеальний аутфіт для спекотного Єгипту

Нагадаємо, нещодавно Катерині Усик виповнилося 38, і чоловік її щемливо привітав у мережі. Торік боксер зізнався, що він "підкаблучник", і кохана має бути поруч на кожному його поєдинку.
Пара виховує 4-х дітей - двох синів і двох доньок.







