"Я втомлена доросла людина": Сеітаблаєв про розірвані заручини, нову кохану та спілкування з дочкою

11 серпня, 12:20

53-річний актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв, який нещодавно зізнався, що закрутив нові стосунки, знову розповів про нову обраницю, а також поміркував про те, чому його попередній роман не завершився шлюбом.

Як відомо, з молодшою на 20 років нареченою, Мар'яною Боцвинюк він розійшовся два роки тому. У розмові на каналі Єви Коршик знаменитість пояснив, що не впевнений, що їхня різниця у віці стала причиною розриву, але це можливо.

"Я думаю, що я був не готовий до цих відносин. Я вже доволі втомлена доросла людина. Я хочу чіткості, ясності, спокою", - відповів він.

Пара не змогла подолати кризу у стосунках

"Я прийшов до висновку, що у взаємовідносинах між людьми емоцій і розуму має бути як мінімум 50 на 50, а, як на мене, то більше все ж таки розумного, ніж емоційного. Це дозволяє тверезо подивитися на все. Бо все ж таки спільне життя і стосунки - це не тільки класний секс, не тільки класна розмова, класний побут разом, це ж багато-багато нюансів, тим більше коли ви дорослі люди і маєте свої звички.

Я не люблю, коли я в стані якоїсь подвійної реальності. Не люблю, коли сам себе ловлю на тому, що відчуваю себе як людина, яка стоїть на нестабільному підґрунті", - сказав Ахтем.

А ось новими стосунками режисер дуже задоволений, адже там є спільні цінності та затишок:

"Я зараз знаходжуся у відносинах, в яких мені тепло, зрозуміло, пристрасно і ціннісно".

Ідеальні стосунки Сеітаблаєв порівняв із партнерським танцем, де є впевненість один в одному та коли слова не потрібні.

"Це така незрима, нібито неакцентована, нібито непроговорена хореографія взаємовідносин, яка дає тобі чітко зрозуміти і відчути, що тобою цікавляться, про тебе турбуються. Вам змістовно, тепло, надійно".

Зірка не спішить показувати нову кохану, чи називати її ім'я

Не оминув Ахтем питання про ексдружину, продюсерку Іванну Дядюру. Як виявилося, вони не мають контакту, але зірковому батьку недавно вдалося зустрітися з їхньою дочкою Софіє. Він також підтвердив, що спілкується зі своїм сином Селімом від першої дружини, що живе у тимчасово окупованому Криму.

"Ні, безпосередньо з колишньою дружиною ми не спілкуємося. Але я спілкуюся зі своєю донькою. Минулого року ми побачились у Відні, вона така доросла, така молодчинка", - розказав він.

Як відомо, з Іванною режисер розлучився у 2021-му після 10 років шлюбу. Торік Ахтем казав, що має складні стосунки з дочкою, але, схоже, їм вдалося налагодити зв'язок.

Ахтем Сеітаблаєв з усіма своїми дітьми

"Я вдячний всім людям і в тому числі дружинам. Я багато чому навчився, я бував неправий в тому числі. Вважаю - це нормально. Я прихильник того, що якщо люди перестають бути разом, це немає стати трагедією для жодних сторін і тим більше для дітей".

Як відомо, режисер зробив пропозицію Мар'яні у 2023-му, а вже через рік стало відомо, що в їхніх стосунках сталася криза. Через місяць Сеітаблаєв підтвердив розставання.

Нагадаємо, від першої дружини в актора є син Селім і дочка Назли, яка у 2023-му народила донечку.

IDEALMEDIA