Кідман у напівпрозорому міді з "лускою" посвітила стегнами на хіднику. Фото
Австралійська актриса Ніколь Кідман продовжує вражати своїм ефектним виглядом на світських івентах. 8-го квітня вона завітала на нью-йоркську прем'єру серіалу "У Марго проблеми з грошима", в якому зіграла головну роль.
Для виходу на хідник знаменитість обрала спокусливий комплект мідіспідниці чорного кольору і топу з довгими рукавами від Schiaparelli. Вбрання прикрашалося білими візерунками, що нагадували луску, та було прозорим на стегнах.
На ноги 58-річна Кідман вдягнула підбори Gianvito Rossi з відкритим носком, а також не забула про діамантові прикраси. Окрім того, вона дебютувала з новою зачіскою з елегантно зібраним волоссям і трендовим чубчиком.
Ефектна акторка блиснула формами у пікантному луці
У своєму Instagram Ніколь засвітила струнку талію на фото у готелі
Млосна селебріті похвалилася формами на балконі
"Ти змушуєш плавитися наші серця та екрани, ти неймовірна", - пишуть шанувальники у коментарях
До речі, коментатори не соромляться писати, що Кідман виглядає більш впевнено у собі після розлучення з чоловіком, кантрі-співаком та гітаристом Кітом Урбаном. Як відомо, під час процесу артист намагався отримати від колишньої дружини 17 мільйонів доларів через свою обіцянку не вживати алкоголь і наркотики у їхньому шлюбі.
Але згодом парі вдалося завершити розлучний процес без цього. Вони удвох поділили свої статки та опіку над дочками, 17-річною Сандей Роуз і 15-річною Фейт Маргарет.
Невдовзі після цього у мережі пішли чутки, що до Ніколь залицяється мультимільйонер і бізнесмен, але вона йому відмовила. Також подейкували, що зірка закрутила роман з іншим відомим актором, який є її кумом.
- Голлівудська діва на подіумі: Кідман у вінтажній сукні з оголеними плечима ефектно відкрила шоу Vogue. Відео
- Кідман у трусиках і колготках показала розкішні ноги в глянці та вперше прокоментувала життя після розлучення
- "Піду вранці до церкви": Кідман у твіді від Chanel попозувала із двома доньками та поділилася планами на "Оскар"