Тимошенко поєднали з Шуфричем за 120 тисяч доларів

19 вересня 2007, 16:38

Юлія Тимошенко і Нестор Шуфрич нарешті разом. Це сталося теплого осіннього вечора у вівторок в одному з нічних клубів Києва.

Весь вечір вони були зовсім поряд, проте наблизитись одне до одного їм заважали спалахи фотокамер. Але сила кохання і великі гроші зробили свою справу...


Лялька Тимошенко

У вівторок відбувся аукціон з продажу ляльок, які поєднали в собі образи відомих українських політиків і кіногероїв. Організатори акції зібрали цього разу більше 300 тисяч доларів, які мають піти на апарат для дітей, хворих на лейкемію.

Шуфрич-Нео

Головним сюрпризом вечора стало те, що ляльки Тимошенко в образі жінки-кішки та Шуфрича в образі Нео з "Матриці" опинилися в одних руках.

Щасливий володар Тимошенко і Шуфрича

Їх купив СДПУ(о)шник, депутат парламенту 4 скликання Олег Немировський. За Тимошенко він віддав 102 тисячі доларів , зробивши її таким чином найдорожчою лялькою аукціону. Шуфрич обійшовся Немировському у значно меншу суму, 17 тисяч доларів .

Немировський виклав 119 тисяч за ляльки

Коли власника Шуфрича і Тимошенко спитали, чому він купив лідерку БЮТ (з Шуфричем все зрозуміло), він відповів просто: "А як же кохання?"

Ющенко-Супермен. На задньому плані Богатирьова і Шуфрич

Проте була й інша версія того, чому Немировський виклав за Тимошенко таку суму. "Я забагато випив", - зізнався СДПУ(о)шник.

Ахметова купив "шахтар" з Луганська

Покупці інших ляльок-політиків були менш щедрими. Наступною у рейтингу найдорожчих ляльок опинилася найбагатша людина України Рінат Ахметов.

Його придбав невідомий "шахтар з Луганська" за 50 тисяч доларів.

Інші учасники рейтингу розподілилися наступним чином.

Власник Ющенка Миримський з "КУЧМи"

За ляльку Ющенка-Супермена заплатили 35 тисяч доларів . Його купив Лев Миримський, один з лідерів блоку "КУЧМА", який пообіцяв повернути президента "господарю" – Леоніду Кучмі.

Ляльку прем’єра Віктора Януковича в образі Спайдермена оцінили у 25 тисяч "зелених". Його купив Сергій Шахов, луганський "регіонал".

"Льоня-Космос" пішов у чужі руки за 25 тисяч доларів

За таку ж суму пустили з молотка Леоніда Черновецького, зображеного у звичному образі інопланетянина. 25 тисяч доларів за нього віддав бізнесмен, голова Виконкому Народного Фонду "Сузір'я", Артак Толмасян.

Розинська демонструє Коновалюку свої форми

Лідер комуністів Петро Симоненко у ролі Шварцнеггера обійшовся невідомому бізнесмену у 16 тисяч доларів .

"Є багато президентів, депутатів, а комуністів, сподіваюся, більше не буде", - пояснив він свій вибір.

11 тисяч доларів заробили організатори акції на ляльці Юрія Луценка, якого купив бізнесмен Валерій Ксьондзенко. 10 тисяч – на ляльці прогресивної соціалістки Наталі Вітренко, яка відійшла Фонду підтримки військово-промислового комплексу.

Поярков і Пінчук прийшли потусуватися

Найдешевшими ляльками-політиками виявилися Олександр Мороз , Володимир Литвин , Раїса Богатирьова та Олександр Волков . За них заплатили по 8 тисяч доларів .

Богдан та Євгенія Губські

Мороза купив колишній СПУшник, депутат Київської облради Костянтин Бондарєв, який вийшов з партії після "зради" лідера соціалістів.

Литвина купила студентка Марина Бойко. Каже, Литвин – її улюблений політик. Проте, звідки в неї знайшлося 8 тисяч на Литвина, – так і не зізналася.

Коновалюк розглядає Богатирьову

Богатирьову купила не менш загадкова дівчина Оксана, а Волкова - 28-річна дівчина-психотерапевт. "Мені подобається Волков як політик, як людина і як чоловік", - зізналася вона.

Ведучі - дует імені Чехова з Commedy Club UA

Ведучі - дует імені Чехова з Comedy Club UA

Подивитися на те, як ляльки знаходять своїх господарів, прийшла традиційна київська тусовка. Скульптор Олег Пінчук, художник Поярков, ведуча Наталя Розинська , "регіонал" Валерій Коновалюк.

Проте всі вони скоріше були запрошені заради створення гламурного антуражу, бо ніхто із затятих тусовщиків так і не наважився відкрити свій гаманець.

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів