Тимошенко поєднали з Шуфричем за 120 тисяч доларів

Середа, 19 вересня 2007, 16:38

Юлія Тимошенко і Нестор Шуфрич нарешті разом. Це сталося теплого осіннього вечора у вівторок в одному з нічних клубів Києва.

Весь вечір вони були зовсім поряд, проте наблизитись одне до одного їм заважали спалахи фотокамер. Але сила кохання і великі гроші зробили свою справу...

Лялька Тимошенко

У вівторок відбувся аукціон з продажу ляльок, які поєднали в собі образи відомих українських політиків і кіногероїв. Організатори акції зібрали цього разу більше 300 тисяч доларів, які мають піти на апарат для дітей, хворих на лейкемію.

Шуфрич-Нео

Головним сюрпризом вечора стало те, що ляльки Тимошенко в образі жінки-кішки та Шуфрича в образі Нео з "Матриці" опинилися в одних руках.

Щасливий володар Тимошенко і Шуфрича

Їх купив СДПУ(о)шник, депутат парламенту 4 скликання Олег Немировський. За Тимошенко він віддав 102 тисячі доларів, зробивши її таким чином найдорожчою лялькою аукціону. Шуфрич обійшовся Немировському у значно меншу суму, 17 тисяч доларів.

Немировський виклав 119 тисяч за ляльки

Коли власника Шуфрича і Тимошенко спитали, чому він купив лідерку БЮТ (з Шуфричем все зрозуміло), він відповів просто: "А як же кохання?"

Ющенко-Супермен. На задньому плані Богатирьова і Шуфрич

Проте була й інша версія того, чому Немировський виклав за Тимошенко таку суму. "Я забагато випив", - зізнався СДПУ(о)шник.

Ахметова купив "шахтар" з Луганська

Покупці інших ляльок-політиків були менш щедрими. Наступною у рейтингу найдорожчих ляльок опинилася найбагатша людина України Рінат Ахметов.

Його придбав невідомий "шахтар з Луганська" за 50 тисяч доларів.

Інші учасники рейтингу розподілилися наступним чином.

Власник Ющенка Миримський з "КУЧМи"

За ляльку Ющенка-Супермена заплатили 35 тисяч доларів. Його купив Лев Миримський, один з лідерів блоку "КУЧМА", який пообіцяв повернути президента "господарю" – Леоніду Кучмі.

Ляльку прем’єра Віктора Януковича в образі Спайдермена оцінили у 25 тисяч "зелених". Його купив Сергій Шахов, луганський "регіонал".

"Льоня-Космос" пішов у чужі руки за 25 тисяч доларів

За таку ж суму пустили з молотка Леоніда Черновецького, зображеного у звичному образі інопланетянина. 25 тисяч доларів за нього віддав бізнесмен, голова Виконкому Народного Фонду "Сузір'я", Артак Толмасян.

Розинська демонструє Коновалюку свої форми

Лідер комуністів Петро Симоненко у ролі Шварцнеггера обійшовся невідомому бізнесмену у 16 тисяч доларів.

"Є багато президентів, депутатів, а комуністів, сподіваюся, більше не буде", - пояснив він свій вибір.

11 тисяч доларів заробили організатори акції на ляльці Юрія Луценка, якого купив бізнесмен Валерій Ксьондзенко. 10 тисяч – на ляльці прогресивної соціалістки Наталі Вітренко, яка відійшла Фонду підтримки військово-промислового комплексу.

Поярков і Пінчук прийшли потусуватися

Найдешевшими ляльками-політиками виявилися Олександр Мороз, Володимир Литвин, Раїса Богатирьова та Олександр Волков. За них заплатили по 8 тисяч доларів.

Богдан та Євгенія Губські

Мороза купив колишній СПУшник, депутат Київської облради Костянтин Бондарєв, який вийшов з партії після "зради" лідера соціалістів.

Литвина купила студентка Марина Бойко. Каже, Литвин – її улюблений політик. Проте, звідки в неї знайшлося 8 тисяч на Литвина, – так і не зізналася.

Коновалюк розглядає Богатирьову

Богатирьову купила не менш загадкова дівчина Оксана, а Волкова - 28-річна дівчина-психотерапевт. "Мені подобається Волков як політик, як людина і як чоловік", - зізналася вона.

Ведучі - дует імені Чехова з Commedy Club UA

Ведучі - дует імені Чехова з Comedy Club UA

Подивитися на те, як ляльки знаходять своїх господарів, прийшла традиційна київська тусовка. Скульптор Олег Пінчук, художник Поярков, ведуча Наталя Розинська, "регіонал" Валерій Коновалюк.

Проте всі вони скоріше були запрошені заради створення гламурного антуражу, бо ніхто із затятих тусовщиків так і не наважився відкрити свій гаманець.

Фото Дмитра Амідова


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів