Червоненко засвітився у Ялті з брюнеткою

17 вересня 2007, 15:16

Минулими вихідними на "Yalta Rally-2007" представники вітчизняного спорту відпочивали у компанії не менш вітчизняних знаменитостей. А мужчина із "гоночним" характером і стажем Євген Червоненко засвітився у компанії фігуристої брюнетки.

Так, 14-го вересня стартувало "Ялта-раллі", організатором якого виступив запорізький губернатор та екс-міністр транспорту Червоненко.


Червоненко став організатором ялтинського раллі

Прилетів Євген Альфредович на гоночну тусовку на власному гелікоптері. На цій же махіні політик літає у губернаторських справах.

Могилевська заспівала на честь відкриття перегонів

Відкриття раллі ознаменував ще й концерт, під час якого випустили на сцену вітчизняних артистів. Виступила і Наталя Могилевська, яка нещодавно потрапила у серйозну аварію і досі відходить від травми руки.

Під'їхав на вогник і Василь Бондарчук. На підтанцьовках - фанатки

Окрім того, засвітився на Ялтинському шоу жовторотик шоубізнесу Вася Бондарчук та малі акули сцени "НеАнгели".

Гонщик Олексій Мочанов, напевне, у такий спосіб підтримує гарну фізичну форму

Останнім пощастило поспілкуватися з зірками спорту. Причому руденькій Славі – у дуже специфічний спосіб. Так, гонщик Олексій Мочанов потягав рудоволосу бестію на руках.

Євген Червоненко жартував із чорним "неангелом"

У той же час Червоненко опинився у товаристві чорненької дівчини з проекту Юрія Нікітіна. Євген Альфредович даму на руках не носив, але кількома словами перекинувся.

Екс-міністр не скупився на прояви галантності і дотепи. Він пожартував, що саме заради виступу чорно-рудого дуету і було організовано весь захід.

Окрім того, як повідомляє джерело ТаблоIDа, Червоненко запропонував жінкам побачитися у Києві, щоб продовжити знайомство.

Фото Федора Копєйкіна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів