Тимошенко в одязі бере приклад з Ганни Герман? ФОТО

9 серпня 2007, 15:31

Жінкам не рідко і при тому найчастіше заслужено приписують намагання вирізнятися від своїх "конкуренток". Це не характерно, мабуть, тільки близнючкам, які часто-густо намагаються вбиратися на один лад – задля втіхи.

Але не дай Боже, аби у подруги, або тим більше ворогині з‘явилася в гардеробі така сама сукня або сумочка, як у вас.

Проте, схоже, лідерка БЮТ на такі забобони і жіночі "принципи" уваги не звертає. Якщо щось сподобалось – купує. І байдуже, що у точно такій одежині ходить її опонентка.


Юлія Тимошенко вдягла піджак Ганни Герман?

Так, у середу 8 серпня Юлія Володимирівна прийшла на зустріч з прем‘єром Баварії у точно такому піджаку, який є у гардеробі регіоналки Ганни Герман.

Першою піджак почала носити Герман. Юлія Володимирівна цього не помітила?

Ще у січні соратниця Віктора Януковича з‘явилася у залі Верховної Ради у чорному піджачку з мереживним коміром та манжетами, виконаними у білому кольорі.

Герман у травні прийшла на ефір "НТН" у піджачку, який оцінила і Тимошенко

А трохи пізніше, вже наприкінці травня, політик прийшла до студії каналу НТН у тому ж піджаку.

Лідерка БЮТ почала брати приклад у вбиранні з Ганни Герман?

Можливо, Юлія Володимирівна просто не помітила, що її опонентка не раз засвітилася у такому самому піджаку на людях.

А може, цей предмет гардеробу регіоналки настільки приглянувся Тимошенко, що вона не втрималася і купила собі ідентичний піджак.

Хоча подібний казус з одягом у Юліії Володимирівни вже траплявся. Але тоді екс-модель Влада Литовченко вбрала такий самий піджачок, як у лідерки БЮТ.

У той же час, на думку деяких жителів, судячи з усього, Ганні Герман варто було б перейняти дещо і від Юлії Тимошенко. Зокрема, мабуть, національні елементи в одязі.

Так, днями з Львівської та Вінницької областей specially for Герман привезли дві вишиванки. Одна виконана в червоно-чорних кольорах, інша вишита блакитними нитками.

Хоча регіоналка натяки народу на те, щоб вона звернула увагу на етномодерн, як це робить Тимошенко, відкидає.

"Знаєте, я не мушу підкреслювати свою українськість національним костюмом. Ніхто і так ніколи не сумнівався, що я правильно вимовляю слово "команда", - відповіла вона, пише прес-служба Партії регіонів. При цьому регіоналка свято вірить, що подарунок у вигляді вишиванок - це "сигнал прихильності" до "регіонів".

Фото з офіційного сайту Юлії Тимошенко, "НТН", фото прес-служби Партії регіонів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів