Бродський показав стриптиз

31 липня 2007, 15:01

Сентиментальний, але з "нахальною мордою", як казав мер Черновецький, бютівець Михайло Бродський, як виявилося, легко піддається новим віянням.

Так, Михайло Юрійович не втримався і підхопив популярну інтернет-заразу – він почав вести щоденник у так званому "ЖЖ" (лайвджорнал).

Скандал з будинком Тимошенко привернув увагу до житлових умов вітчизняної еліти. Відчуваючи інтерес громадськості до цієї теми, Бродський вирішив самостійно показати умови, в яких він живе.


Бродський назвав цю халупу своєю фортецею, жартома

Щоправда не можна дорікнути бютівцю у відсутності гумору. Спершу Бродський розвів усіх, опублікувавши в ЖЖ фото якоїсь страшнючої халупи, яку назвав рідним домом.

Фотознімок цього халепа-будинку Михайло Юрійович супроводив підписом: "Як і обіцяв – мій будинок. Все що потрібно для життя: природа, свіже повітря ". Дописувачі Бродського жарт оцінили, як і саму "хатку у стилі сталкер".

Будинок Бродського, село Віта Поштова, селище Денді

Та вже за чотири дні марнославство політика таки нагадало про себе, і Бродський опублікував фото свого справжнього будинку з коментарями до нього:

"А я живу у Віті Поштовій і можу показати будь-які документи на власність, податкову декларацію і тому подібне. Я небідна людина, у мене великий будинок. Усе життя займаюся бізнесом крім чотирьох років у Верховній Раді. І це всі у Києві знають".

При цьому, аби одразу відкинути усі натяки на чергові жарти-приколи, Михайло Юрійович приліпив у пост ще й довідку про визначення грошової оцінки земельної ділянки, на якій стоїть його "хатина".

Земля, на якій з 96-го року будувався Бродський, коштувала 65 тисяч 249 гривень з копійками

До речі, згідно з документом, земля Бродському обійшлася у шістдесят п‘ять тисяч двісті сорок дев‘ять гривень з копійками. Як каже вільний демократ, гроші на той час невеликі.

"Свій будинок я почав зводити ще у 96 році, в‘їхав три роки тому, у ще недобудований", - розповів Бродський.

"Коли я туди прийшов – було просто велике поле. Ми з колегами купили декілька ділянок і з того часу місце називають не інакше як Селище Денді. Приїдьте, спитайте – всі знають", - продовжує він.

Зараз земля, на якій стоїть будинок, вважається, за словами Бродського, найдорожчою у Києво-Святошинському районі

За ділянку землі колоритний Михайло Юрійович, за його ж словами, "купив і віддав двокімнатну квартиру на Теремках за 10 тисяч доларів, за іншу ділянку просто грошима розрахувався".

З того часу, каже політик, ціни на землю тільки зростають. "Зараз тут найдорожча земля у Києво-Святошинському районі", - додає він. Також, за словами Бродського, у Віті зараз поселилися футболіст Шацьких і співачка Білик.

Бродський не поселився у Кончі Заспі, бо не хотів "таких сусідів"

"Був у мене шанс оселитися у Кончі Заспі, але не хотілося мені таких сусідів. От якби Юлія Володимирівна була чесною людиною - з'їзди БЮТ проходили б у Кончі Заспі на дамбі", - пояснив він жежистам свій вибір.

"На жаль, мої перші в Києві обмінні пункти і банк "Денді" Кучма з Кравчуком успішно угробили. А так – продав би сьогодні свій банк за мільярд. Скажімо так, я – олігарх, що не відбувся..." – додав він.

Фото Михайла Бродського та фото Анни Андрієвської


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів