Шуфрич приховує, як на нього впливає інтим

11 липня 2007, 12:54

Закон сублімації сексуальної енергії у творчість, якому вчив дядечко Фройд, люди знають як мінімум з університету.

Та чи допомагає утримання від сексу, а відповідно - накопичення й акумуляція тієї самої енергії, у самореалізації в цілому – ось в чому питання.

"Впливає чи не впливає відсутність інтиму на моє життя говорити не буду - це особисте табу", - попередив в інтерв‘ю "Сегодня" міністр надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич.


Впливає чи не впливає на Шуфрича сексуальне утримання він говорити відмовився...

"Але опір природним відносинам між чоловіком і жінкою вважаю протиприродним", - доповнив свою репліку епатажний політик.

При цьому шпаркий міністр-надзвичайник нагадав, що і філософи, і церква оспівують та благословляють стосунки між чоловіком і жінкою. А з приводу логічних наслідків таких стосунків Шуфрич додав:

"За наслідки у зв'язку з перенаселеністю я б не турбувався - в умовах еволюції та науково-технічного прогресу можна буде забезпечити можливістю жити всіх людей на планеті".

А от дружині регіонала-акордеоніста Яна Табачника утримання від статевого життя однозначно не до душі, це навіть спорожнює.

Недельська живе зустріччю з Табачником - це по обличчю іноді видно, як каже Тетяна

"Найдовше розставання саме зараз – ось вже місяць я відпочиваю окремо від чоловіка. І я порожня, мені ні співати, ні танцювати не хочеться", - поділилася Недельська особистим.

"Шукаючу жінку видно по обличчю. От я не страшко якесь, але до мене жодна людина не підійшла за цей час. Тому що в мене на обличчі інші емоції – я живу зустріччю зі своїм чоловіком. І тільки за умови стосунків із своєю половинкою в мене можлива реалізація в інших сферах", - пояснила свій випадок Тетяна.

У той же час популярного телеведучого Анатолія Борсюка абсолютно не гнітить тимчасове утримання від сексу, головне – щоб не занадто довго.

Борсюк впевнений, що і утримання, і секс - все має бути в міру

"Ті, хто присвячує себе винятково сексу або тільки духовному розвитку, повинні увесь час вибирати. У мене немає дилеми "або, або", - пояснив він.

"А те, що при утриманні є час подумати і пофілософствувати, то довго думати, я вам теж скажу, задоволення невелике - можна надумати чорт зна що, все добре в міру", - підсумував мудрий Борсюк.

Фото Анни Андрієвської та фото з офіційного сайту Яна Табачника


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів