Трійка політиків – найбільших "колгоспників" у моді

6 липня 2007, 10:00

Минулого року ТаблоID писав про те, як українські політики демонстрували свої гардеробні казуси у парламенті. До тодішнього списку нетямущих у моді потрапили майже всі перші особи українського політикуму.

Цього разу ТаблоID вирішив звернутися за порадою до професійних стилістів і дизайнерів, які визначили трійку політиків, які, на їхню думку, одягаються найгірше.


№3 - Черновецький

Так, бронзи за антимодність удостоївся нинішній мер Києва Леонід Черновецький .

№2 - Луценко

№2 - Луценко

Срібло у рейтингу відхопив лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко . Справді, колишній міністр МВС більше любить носити спортивний одяг. А коли одягає костюм, то чомусь чи то забуває вдягти краватку, то попрасувати сорочку...

Лідер - Симоненко

Симоненко в колі друзів-колгоспників

Симоненко в колі друзів-колгоспників

А на першому місці опинився лідер Компартії Петро Симоненко . Саме його дизайнери назвали найнемоднішим політиком України.

Проте несмак Симоненка пояснюється зовсім не немодністю брендів, які він носить, а скоріше невмінням їх компонувати. ТаблоID якось писав, що лідер комуністів зовсім не гребує дорогими іноземними марками одягу і навіть нашиває лейбу вітчизняної фабрики "Більшовичка" на костюм від "Бріоні".

Взагалі ж дизайнери всі на перебій говорили, що обрати "гіршого з найгірших" їм було дуже складно з огляду на "сірість" українських політиків.

Так, Айна Гасе сказала: "Справа в тому, що вони всі настільки погано вдягнені..."

На її думку, всі політики одягнені по-сірому.

"От взяти Мороза, взяти нашого Ющенка, взяти Кінаха... Сірий костюм, якась більш-менш яскрава краватка, а іноді й не яскрава, іноді взагалі незрозуміло, яке взуття.. Взагалі, всі під одну мітьолку...", – каже Айна Гасе.

А то ведуча "Світського життя" Катя Осадча думає, що більшість політиків в Україні одягаються без смаку.

"Той самий костюм у смужечку, який став уже якимось штампом несмаку... Тому виділити когось з-поміж них... і хотілося б, але ж політиків так багато" – каже вона.

Проте, на думку ТаблоID, до рейтингу за версією дизайнерів не ввійшли найбільші невігласи у галузі моди. Не будемо вкотре згадувати білі шкарпетки Миколи Рудьковського, від яких міністр, мабуть, не може позбавитися і в страшному сні. Але можемо запевнити: українські політики здатні і не на такі гардеробні казуси. Далі буде...


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів