Рейтинг політиків-антимодниць

5 липня 2007, 10:00

Після виходу рейтингу наймодніших жінок і чоловіків політиків ТаблоID вирішив перейти до найцікавішого - рейтингу тих з них, хто у галузі моди проштрафився.

Адже більшість опитаних дизайнерів частіше згадували про недоліки в іміджі українських політиків, ніж про їхні гардеробні позитиви.

Тож, як з’ясувалося, більшості наших політичних дам можна було б вручити якийсь аналог "Срібної калоші", "Абзаца" або "Малини" – антипремію за немодність.


№5 - Руслана

На п’ятому місці у рейтингу антимодних жінок-політиків опинилася "нашоукраїнка" Руслана Лижичко . Мабуть, за "дикий", проте зовсім не парламентський стиль в одязі.

"Чесно кажучи, не дуже подобається, як вдягається Руслана Лижичко", - зізналася дизайнерка Олена Даць.

№4 - Ганна Герман

Запримітили дизайнери і не завжди вдалий підбір гардеробу для роботи "регіоналки" Анни Герман . Попри часту зміну гардеробу і намагання виглядати оригінально, Герман дісталося четверте місце в антирейтингу.

"Серед найменш модних чи може просто жінок-політиків, які можуть вдягтися якось недоречно або смішно, я б назвала Анну Герман", - сказала Лілія Пустовіт.

№3 - Ксенія Ляпіна

"Бронзу" серед немодних жінок-політиків виборола "нашоукраїнка" Ксенія Ляпіна . Мабуть, за вміння підбирати кольори свого гардеробу.

"У нас багато є жінок, які намагаються добре і модно виглядати, так намагаються, так намагаються, але все ніяк у їх, бідних, не виходить. Навіть смішно іноді буває, як так можна виглядати. От Ксенія Ляпіна – їй можна дати приз за намагання хіба що. А взагалі це той самий випадок поганого смаку", - прокоментувала Анна Бабенко образ депутатки.

№2 - Валентина Семенюк

Друга у списку політиків-антимодниць – соціалістка Валентина Семенюк .

"Весь її образ – це ж просто сміх, уявити неможливо, як же ж так можна виглядати. Потрібно ж якось над собою працювати!", - майже обурилася Бабенко.

Проте лідерство в антирейтингу належить прогресивній соціалістці Наталії Вітренко.

№1 - Наталя Вітренко

"Серед найменш стильних політиків… Ну, навіщо далеко ходити, та сама Наталя Вітренко," – озвучила позицію дизайнера Андре Тана його PR-директор.

"Думаю, що це Вітренко. Це взагалі... антитренд. Тут ноу коментс," – сказав на додачу дизайнер Юрій Варивода.

Взагалі ж українські дизайнери, опитані ТаблоIDом, були одностайні в тому, що українські політики не вміють одягатися.

Так, Айна Гасе сказала, що вони "іноді виглядають бездоганно, а іноді просто вражає, як можна було таке вдягти".

"Люди ж, які мають витончене відчуття смаку, не можуть сьогодні виглядати добре, а завтра жахливо!" - здивувалася вона.

Про немодних політиків-чоловіків читайте у ТаблоID незабаром

Фото Анни Андрієвської, Киевград, Коммерсант, Медиа-объектив, "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів