Рейтинг наймодніших жінок-політиків

3 липня 2007, 10:00

Після останнього засідання Верховної Ради п‘ятого скликання хтось зітхнув із полегшенням, а хтось, навпаки, засумував. Де ж ще, окрім парламентських застінків можна було побачити Ганну Герман у льолі і з локонами, чи оновлену з голови до п’ят Раїсу Богатирьову?

Саме у залі засідань Верховної Ради передові дами з БЮТ і Партії регіонів демонстрували громадськості нові трендові надбання своїх гардеробів: Луї Віттон, Гуччі, Шанель...

Після яскравого сезону парламентських модних перегонів, ТаблоID вирішив зробити і підсумки і збити рейтинг найбільш модних і стильних політиків.


Так, були опитані 11 експертів – дизайнерів, людей, чия робота безпосередньо пов‘язана з категорією "фешн". Серед них: Анна Бабенко, Андре Тан, Віктор Анісімов, Діана Дорожкіна, Оксана Караванська, Анна Бублик, Юрій Варивода, Лілія Пустовіт, Олена Голець, Олена Даць, Айна Гасе, а також ведуча "Світського життя" Катя Осадча.

Тож за версією українських знавців моди рейтинг найстильніших жінок-політиків України виглядає так.

5 місце. Королевська і Богословська

5 місце. Королевська і Богословська

П‘яте місце розділили між собою Наталія Королевська з БЮТу та Інна Богословська з партії "Віче".

№2 - Кільчицька

№4 - Кільчицька

На четвертому місці - Ірена Кільчицька

"Кільчицька - моя подруга, і я точно можу сказати, що вона завжди у всьому – топ, і в моді теж", - впевнено завірила ТаблоID дизайнерка Олена Голець.

Олександра Кужель отримала бронзу

№3 - Кужель

№3 - Кужель

"А ще Кужель Олександра - молодець, вона взагалі одна з перших серед українських політиків звернула увагу на моду . Її костюми підібрані зі смаком, так само як і вечірні туалети", - сказала Анна Бабенко.

"Срібло" – у Раїси Богатирьової

"У неї класний стиль. Мені як дизайнеру вона імпонує. У неї багато нестандартних жіночих речей в гардеробі, вона не нудна. До того ж мені дуже подобається зараз її зовнішність..," – заявив дизайнер Варивода, переможець конкурсу у рамках показів круїзних колекцій "10×10"..

№2 - Богатирьова. Фото з сайту Богатирьової

№2 - Богатирьова

Також дизайнер одразу додав: "Моя подруга Айна Гасе одягає Юлію Володимирівну, а я, думаю, був би дуже щасливий, якби Богатирьова вдягалася у мене. Вона мені як дизайнеру по стилю підходить".

Юлія Тимошенко – перша

"Сучасна жінка, яка гарно по-сучасному одягається. І при тому, що вона політик, її костюми не такі сухі, сірі та стандартні, як офісні костюми Армані, скажімо. У неї в одязі завжди є якісь рюшечки, брошечки, квіточки. Будучи політиком, вона виглядає жінкою", - підкреслює Юрій Варивода.

Тимошенко - зірка №1. Фото з сайту БЮТ

Тимошенко - зірка №1

"Мене взагалі політики не цікавлять. Вони якось всі у нас на одне лице. Єдиний яскравий персонаж це Тимошенко. Стиль передбачає харизму, в Юлії Тимошенко вона є. Вона вибрала свій стиль і йому слідує. Щоправда стиль теж потрібно змінювати...", – розповів Віктор Анісімов.

"Найбільш модною я б назвала Юлію Тимошенко. Її зачіска стала надихаючим фактором для багатьох дизайнерів всього світу. Тому її можна назвати встановлювачем трендів. Є такий термін англійською trend setter", - сказала в інтерв‘ю Лілія Пустовіт.

Взагалі ж, не всім опитаним українським дизайнерам легко далося судити про трендовість наших політиків. Пояснення було елементарним: світ моди та світ політики - не дотичні.

А другим фактором, який ускладнював формування рейтингу намодніших стало те, що, за словами деяких дизайнерів, українські політики як жінки, так і чоловіки, просто ще не вміють бути модними.

Рейтинг наймодніших чоловіків-політиків за версією ТаблоID читайте незабаром...

Фото з сайтів БЮТ, Богословської, Богатирьової, а також Артема Жавроцького

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів