Пако Рабанн допоміг Україні потрапити на паризький haute couture

12 червня 2007, 14:04

І в Парижі буде Україна. Так, на Паризькому тижні моди haute couture буде представлено колекцію української дизайнерки Вероніки Жанві під назвою "Сталеві хмари".

А відбирати моделей для показу молодій дизайнерці допомагав метр світової моди Пако Рабанн. Він вже не вперше сприяє діяльності Жанві, прихистивши її під своє досвідчене крило.


Так, на запрошення Вероніки Рабанн зовсім нещодавно навідувався в Київ. Тепер же всесвітньо відомий кутюр‘є приїхав у столицю України, аби власноруч відібрати 10 модельок для показу Жанві.

Тож вибирав Пако з сотні дамочок стандартних параметрів. Для того, аби потрапити до кастингу , дівчата мали бути віком десь років двадцяти і бути не нижче 177 см. При цьому обов‘язково треба було показати свої оголені ніжки.

Так, минулої п‘ятниці за допомогою своєї спецсистеми Пако Рабанн відібрав десятку кращих.

Під час добору моделей для показу дизайнер, роздивляючись моделей, казав своєму асистентові або "А", або "Б", або "АБ". Таємничі літери розшифровуються, відповідно, як "дівчина підходить", "не котується", "резервний варіант".

Відповідно до прогнозів, протеже Пако Рабанна Жанві завалить французький подіум шкірою, хутром з металевими вставками та сукнями 4 липня.

До речі, того дня у Парижі також демонструватимуться колекції від Діор, Шанель та Готьє.

За матеріалами "Бліка", фото "Бліка" та "УНІАН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів