Лорак продовжила справу Джекі Чана

31 травня 2007, 19:42

Ані Лорак все частіше стала з‘являтися у колі дітей. То у дніпропетровський дитбудинок завітає, то от до Подкопаєвої на другі поспіль хрестини сходила.

Тепер ще й кліп з дітлахами співачка відзняла. Насправді не кліп, а лише 20-секундний ролик.


Гратися, дітки, можна лише з паперовими пташками - вони не заразні

Здійснивши такий крок Ані Лорак взяла участь в інформаційній кампанії, організованій Міжнародною організацією ЮНІСЕФ.

Річ у тім, що у телевізійному ролику дітлахи, з якими знялася артистка, розповідають про пташиний грип та методи запобігання хворобі.

"Україна не може стояти осторонь від загальносвітових проблем. Але, на жаль, поки меценатство, участь у благодійних акціях у нас не в пошані", - сказала Ані Лорак під час презентації ролику.

Між іншим, родзинкою презентації стали паперові орігамі у вигляді пташок, які присутнім журналістам роздавали дітлахи.

"З 2003 року вірус пташиного грипу вже вразив понад 30 країн та продовжує розповсюджуватися. Ми маємо бути готовими, і у разі спалаху в Україні бути здатними захистити себе і наших дітей. Я також хочу закликати інших відомих українців, щоб вони активніше приділяли увагу таким глобальним проблемам", - запевнила співачка.

До речі, таким чином, Лорак продовжила діяльність Джекі Чана. Адже він, як посол доброї волі ООН теж взяв участь в інформаційній кампанії ЮНІСЕФ з пташиного грипу.

Також відомо, що хоча ЮНІСЕФ у рамках програми звернувся до всіх українських каналів, відгукнувся лише "5 канал". Інші ж поки що відмовилися розміщувати соціальний ролик, бо вони є комерційними.

Фото з офіційного сайту Ані Лорак

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів