Ліхута переконує, що Повалій не робить пластику

25 травня 2007, 13:03

Ще у січні стало відомо, що чоловік голосистої Таїсії Повалій Ігор Ліхута пережив пластичну операцію.

Однак, якщо тоді судити можна було за оновленим зовнішнім виглядом шоумена, то тепер нарешті люди дочекалися відвертого зізнання самого зоряного чоловіка.


Ліхута на камеру зізнався, що зробив собі пластичну операцію

"Я як чоловік зробив собі деякі пластичні маніпуляції, щоб відповідати зовнішності такої молодої гарної української жінки як Таїсія Повалій", - прямо заявив продюсер в інтерв‘ю ведучій "Світського життя" Каті Осадчій.

При цьому на фуршетах Ліхута абсолютно не гребує келихом вина чи шампанського: "Вживати алкоголь після пластичних операцій навіть необхідно".

Того, що йому робили пластику, шоумен не соромиться

До речі того факту, що він зробив собі пластику, чоловік Повалій не соромиться аніскілечки.

"В принципі, я не бачу якихось проблем з пластичною хірургією. Коли комусь вирізають апендицит, є проблєма? Чи коли комусь вставляють зуб, це проблєма?" – такого роду його розмірковування вголос пролунали на закид, що чоловікам робити пластику нехарактерно.

Повалій, як запевняє Ліхута, пластику собі не робить

Але найцікавіше, що Ліхута абсолютно заперечив, нібито його дружина робить пластичні операції і собі: "Ні, Тая не робить пластичних операцій", - з незворушним виразом обличчя заявив шоумен.

І додав: "Вона виглядає так, як виглядає". Що ж до секрету непоганого зовнішнього вигляду Таїсії Повалій, Ліхута теж не змовчав. Він намагався запевнити, що причина всьому – здоровий спосіб життя і заняття спортом.

Ліхута: "Я, на жаль, алкоголем не дуже бавлюсь, тому маю робити пластичні операції"

А наостанок додав потішну через свою суперечливість репліку: "Я, на жаль, алкоголем не дуже бавлюсь, тому маю робити пластичні операції".

Фото з офіційного сайту Дмитра Гордона, з сайту "Руское радио" та з офіційного сайту Таїсії Повалій

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів