Чому виграли серби, або "Russia, goodbye!" від Сердючки. ВІДЕО

15 травня 2007, 13:49

Результати "Євробачення-2007" багато хто не визнає за правомірні. Так, сербська Марія Шерифович брала голосом і "молитовністю". Однак українська Вєрка Сердючка з перших днів була фаворитом цьогорічного пісенного конкурсу.

Вже те, що лише одна країна не дала Україні жодного балу говорить саме за себе. Сербам, для довідки, не дали жодного балу вже п‘ять країн.

Сердючка була лідером "Євробачення", а виграла Сербія. До чого б це? Фото з сайту "Комсомольської правди в Україні"

До того ж саме Вєрка була названа "Міс Євробачення-2007", а в Гельсінкі можна було придбати труси саме з її зображенням.


Хоча напередодні фіналу Вєрка ледь не вилетіла з шоу. Головна людина на "Євробаченні-2007" швед Сванте Стокселіус на репетиції Сердючки після двох виразних "лаша тумбай" на третій раз все ж почув сумнозвісне "Раша, гудбай".

"Ви не маєте права змінювати текст, офіційно представлений на конкурс. У вашому тексті написано "lasha tumbai", і ви зобов’язані співати тільки те, що написано! Інакше ми змушені будемо вас дискваліфікувати", - пригрозив він українській делегації.

ВІДЕО виступу Вєрки Сердючки у фіналі "Євробачення-2007" дивіться ТУТ:

[VIDEO310529]

Між іншим, коли Вєрка виконувала свій "Танцен" у фіналі, декому все ще чулося не "lasha tumbai". та що б там кому не чулося, але Росія зі своїм "Серебром" таки лишилася позаду Сердючки.

До слова, живе думка, що пісенний конкурс "Євробачення" був вигаданий не просто так. Насправді це плід підступної уяви європейських соціологів. Так, "Євробачення" було придумано ними для:

"Євробачення" придумали соціологи для дослідження міграції, діаспор та окремих соціальних груп

- Дослідження трудової міграції у Європі. Наприклад, цьогорічні результати засвідчили, що трударів-молдаванів у Португалії та Греції побільшало.

- Дослідження діаспор. Тут на висоті вірмени (євреї цього року не потрапили до фіналу). При цьому росіян, українців, а особливо білорусів чимало в Ізраїлі. Ізраїль дав 8 балів "Серебру", 10 - Сердючці і 12 - Білорусі.

- Вивчення етнічних конфліктів. За наявності конфліктів, у етносів (що перебувають в меншості) гіперболізується любов до історичної батьківщини, тому результати голосування Естонії за Росію та Туреччини за Вірменію (по 12 балів) свідчать про напруження. 7 балів від Росії для Грузії - аналогічно.

В інтернеті можна знайти інформацію про приналежність переможниці "Євробачення-2007" до секс-меншини

- Аналізу окремих соціальних груп. Цього року стало зрозумілим, що лесбійок є значно більше, ніж можна було сподіватись. Адже, як запевняє сайт Gej Sеrbija, Марія Шерифович своєї приналежності до секс-меншини не заперечує.

Найбільша їх питома вага до загального населення проживає у північній Європі - Фінляндія (12 балів сербам), Норвегія (10), Швеція (10).

Окрім того, має місце і момент зміни чи планів зміни адміністративно-територіального устрою країн.

Так, Сербія цього року вперше виступала як окремий учасник. Поділ Сербії та Чорногорії в 2006 році на дві окремі країни не міг не призвести до загострень націоналістичного духу. Сербів в навколишніх балканських країнах проживає чимало.

А Вєрка могла бути першою... Фото Анни Андрієвської

Якщо до "Євробачення-2007" підійти з такої точки зору, то картина результатів конкурсу виглядатиме досить цікаво і логічно.

Ідея Максима Саваневського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів