Соратник Януковича підклав Ющенку молодильних яблучок

11 травня 2007, 11:26

У п‘ятницю в сесійній залі Верховної Ради можна запримітити одну цікаву деталь. Річ у тім, що місце президента Віктора Ющенка з самого ранку було якось по-святковому оздоблено.

ТаблоID розгледів на столику зелену миску з яблуками, виноградом, коробочку з мармеладними дольками та баночку медикаментів.

Як з‘ясувалося, в історію з яблучками вплутані заступник лідера фракції Партії регіонів Василь Кисельов та лідер БЮТ Юлія Тимошенко...


Регіонал Кисельов підклав президенету яблука, виноград, лимонні дольки. А ще у зеленій мисочці можна побачити якусь пляшечку медикаментів...

"Коли я прийшов, на моєму робочому столі я побачив речі, які заважають мені нормально працювати. Я їх поклав на стіл тому, хто створив в країні політичну кризу, яка заважає сьогодні нормально жити державі", - заявив Кисельов.

Далі, на запитання, хто ж, на його думку, міг покласти миску з яблуками йому на стіл, регіонал відповів, що не знає. Заразом Кисельов порекомендував "закрити тему, оскільки є набагато важливіші питання для обговорення, тому не варто звертати увагу на таку дрібну деталь".

Василь Кисельов, розповідаючи
історію президентських яблук,
згадав і про Тмошенко...

До речі, своїм вчинком депутат проявив неабияку турботу про Віктора Ющенка. Адже ті, хто з‘їдає по яблуку в день має менше шансів захворіти на хворобу Альцгеймера. Речовини, які містяться в яблуках, зокрема кверцетин, здатні гальмувати розвиток ракових клітин, мають протизапальну дію і зменшують шкоду так званих вільних радикалів.

Також містять яблука вітаміни і мікроелементи, що підвищують імунітет і поліпшують роботу серцево-судинної системи.

Водночас регіонал припустив, що його можуть переслідувати "ті недоброзичливці, яким він каже правду в очі."

Так, Кисельов провів цікаві паралелі. За його словами, саме після оприлюднення ним на прес-конференції документів, що свідчать про відновлення лідерки БЮТ Юлії Тимошенко в якості свідка по справі Павла Лазаренка, його життю і здоров‘ю погрожували.

Тоді, як сказав Кисельов, він "отримав два офіційні попередження"...

Вочевидь, наляканий таким фактом, регіонал у зв’язку з цим вже звернувся до СБУ.

На малюнку із зашморгом у вигляді коси комуніст Ткаченко вирішив відкласти розпуск Ради до 2017 року

До речі, про Юлію Володимирівну. На трибуні президента можна помітити цікавий малюночок. Вочевидь, хтось з коаліціантів вирішив проявити шкільні навички з живопису і намалював зашморг у вигляді коси Тимошенко.

А поряд з малюночком зобразили написи: "2007. Розпуск Ради?" "2008. Розпуск президента". Проте в першому написі комуніст Олександр Ткаченко вирішив докласти руку і виправив дату 2007 на 2017...

Фото Анни Андрієвської та фото з офіційного сайту Верховної Ради

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів