Катерина Ющенко хрест на грудях носить з тризубом

27 квітня 2007, 17:42

Дружина Віктора Ющенка у п‘ятницю завітала до дитячого табору "Артек". Точніше, школи при ньому. Там, пані Катерина поспілкувалася з дітьми, які відпочивають в "Артеці".

В "Артеці" дружині президента пов'язали галстук

Погода днини дозволяла з‘явитися на вулиці лише у легкому костюмі персиково-морквяного кольору. А щоб захистити очі від вже яскравих променів сонця, пані Катерині довелося прихопити з собою і сонячні окуляри.


Катерина Ющенко захищала очі Fendi за 200 доларів

До речі, в сонячних окулярах Катерини Ющенко ТаблоIDу вдалося розгледіти відому марку Fendi.

Схожа модель сонячних окулярів Fendi коштує 210 доларів

Схожі, проте таки відмінні за дизайном сонячні окуляри Fendi можна купити за 210 доларів.

Пані Катерина носить на грудях тризуб з хрестом.

Окрім того, ТаблоID запримітив на шиї пані Катерини цікаву й масивну прикрасу. Як виявилося, Катерина Ющенко вдягла водночас золотий тризуб і золотий хрестик.

Обидві золоті прикраси в такому комплекті дружина Віктора Ющенка носить ще з 11 років

"Пані Катерина ще з одинадцяти років носить разом хрестик і тризуб. Тризуб подарував їй батько, а хрестик – мама", - пояснила в коментарях ТаблоID прес-секретар Катерини Ющенко Марина Антонова.

Носити обидва золоті предмети разом – вже традиція для дружини Віктора Ющенка. З цими прикрасами навіть пов‘язана не дуже приємна історія, про яку розповіла ТаблоID пані Марина.

Якось у пані Катерини навіть намагалися відібраті золоті прикраси на радянському кордоні

Ще під час одного з перших приїздів у 1974-75 році тоді ще Катерини Чумаченко на територію тоді ще Радянського Союзу, в неї намагалися відібрати тризуб і хрестик на радянському кордоні.

Проте подарунок батьків вдалося врятувати.

Однак хрестик і тризуб, які були на пані Катерині у п‘ятницю в "Артеці", інакшого походження. Ці прикраси дружина президента теж отримала в подарунок, проте значно пізніше.

Тризуб їй подарувала сестра. Хрестик же пані Катерині презентувала дружина президента Грузії Михаїла Саакашвілі Сандра Рулофс.

Фото з pravda.com.ua

Катерина Ющенко ще у квітні 2006-го року взяла участь у презентації Рулофс "Розповідь ідеалістки". А потому обидві президентські родини не раз відпочивали разом.

Взагалі, пані Катерина гарні дорогі прикраси з національною символікою, колоритом, взагалі - традицією полюбляє.

Якщо згадати, то 23 січня 2005 року на інавгурацію свого чоловіка вона з‘явилася з великою коштовною брошкою.

Як виявилося, брошку цю на один день позичили з музею. Сама прикраса налічувала понад тисячу років і була знайдена начебто на території Херсонесу.

Тоді, за словами пані Катерини, вона хотіла цим показати, що Україні не тринадцять (на момент інавгурації Ющенка), а тисяча років.

Фото прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів