Богдан Ступка з жінками підкорятиме Нью-Йорк

27 квітня 2007, 15:08

Днями у Нью-Йорку відбудеться світова прем‘єра фільму українського режисера. Стрічка "Два в одному" Кіри Муратової представить Україну на міжнародному кінофестивалі "Трайбека".

Оцінити нову роботу українського кінематографіста учасники і глядачі фестивалю зможуть 2 травня.


Фільм "Два в одному" за участю Богдана Ступки і Ренати Літвінової підкорятиме Нью-Йорк

Всього ж у конкурсній програмі "Трайбека" буде представлено 159 повнометражних і 85 короткометражних картин з 41-єї країни.

"Включення в офіційний конкурс "Трайбека" української картини Кіри Муратової - незаперечний жест визнання, адресований як режисерові і творчому колективу фільму, так і Україні, яку він представляє міжнародному співтовариству", - сказав директор Українського кіноклубу нью-йоркського Колумбійського університету Юрій Шевчук.

Трагікомедія Кіри Муратової візьме участь у конкурсі "Світовий художній наратив"

Суперниками одеситки Муратової в конкурсі "Світовий художній наратив" будуть фільми: російський "Зображуючи жертву" Кирила Серебреннікова, американський "Райський садівник" режисера Кевіна Конолі, франко-бельгійський "Леді Чатерлей" режисера Паскаля Ферана.

В головних ролях фільму "Два в одному" улюблені акторки одеського режисера: Наталя Бузько й Літвінова, а також Володимир Горянський

Насправді, стрічка "Два в одному" вже одержала одну значну нагороду. Фільм Муратової не так давно було визнано російськими кіноакадеміками кращим фільмом країн СНД і Балтії.

До речі, тоді вперше за всю історію українська картина стала володарем премії "Ніка" у цій номінації.

Муратова, на думку критиків, вперше серйозно підійшла до трагікомедії. А от улюблених акторів не змінила: Літвінова майже в усіх фільмах українського режисера

"У новому фільмі Кіра Муратова зовсім очевидно перейшла на новий виток творчості, при цьому залишаючись дослідником найскладніших і найглибших моральних питань. Вона, здається, вперше звертається до жанру трагікомедії. Навдивовижу яскраво знятий, зберігає інтригу від початку до кінця..." – прокоментував свої враження від картини українського режисера кінокритик Алік Шпилюк.

Між іншим, одним з засновників фестивалю, який триває з 25 квітня по 6 травня, став актор і режисер Роберт Де Ніро.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів