Президент досі згадує образ сільської вчительки

25 квітня 2007, 17:38

Президент Віктор Ющенко вирішив перейняти професію своїх батьків. У середу він дав урок у Мар’янівській загальноосвітній школі для учнів 9-11 класів. Його тема була більш підходяща для 1 вересня "Україна – європейська держава".

Віктору Андрійовичу вочевидь дуже сподобалося розповідати дітям про трипільську культуру і козаків, бо він не прийшов на зустріч коаліції із опозицією, яка відбувалася в ці години в Києві.

Натомість Віктор Андрійович на три години поринув у спогади дитинства.


"Я пригадую, це була хата, ми навчалися у куркульській хаті, дві маленькі кімнатки... Не було ніякої наглядності – дошка і кілька схем, а далі вчителька приносила грушки-кислички, яблучка, шишки. Ми так починали постигати уроки арифметики, так вчилися рахувати, читати, це був цілий світ", - розповів президент.

"Я пам’ятаю мою першу вчительку. Худенька, але завжди одягнена в класичний темний костюм, жилет, і була накрохмалена біла сорочка. І з того часу в мене викарбувався портрет класичної вчительки", - зізнався Ющенко.

"Я родився, як і ви, в селі. Моє життя малим хлопчиком, складалося з роботи в господарстві. Мама видавала як наряди непмана, "і те Вітя зроби, і те". І потім вийти на вигін погуляти з хлопцями у футбол на півгодини це було велике щастя", - пригадав він.

А ще президент розповів про свою любов щось садити. І вже за кілька годин продемонстрував усім охочим свою майстерність садовода разом з Вірою Іванівною, яка заради такого "показового уроку" не пошкодувала навіть модні туфлі з бантиками.

До речі, як виявилося, дружина президента вирішила не відставати від чоловіка. І теж пішла у середу до школи. Щоправда, в Криму, де відвідала єдину українську школу в Сімферополі.

Якщо Віктору Андрійовичу довелося попрацювати лопатою, то його дружині пощастило більше - пані Катерина просто послухала, як грають діти на музичних інструментах.

Фото Миколи Лазаренка та Михайла Марківа

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів