Темненька з "ВІА Гри" не захотіла померти на сцені, а тріо стане дуетом

14 березня 2007, 11:21

За роки існування дівочого гурту "ВІА Гра" його склад постійно змінювався. Спершу з гурту пішла першопрохідниця Олена Вінницька, а тоді поступово приходили і так само легко вилітали з гьорл-бенду Анна Седокова, Надя Грановська (Мейхер) і Світлана Лобода.

В основному випадали зі складу чомусь саме темненькі. Врешті-решт останнім часом "ВІА Гра" співала утрьох: Віра Брежнєва, Альбіна Джанабаєва і Оля Корягіна.

Та днями стало відомо про чергову зміну складу дівочого тріо. Корягіна, як виявилося, знаходиться на дев'ятому тижні вагітності і вирішила піти з гурту.


Корягіна частенько була в стороні від своїх більш популярних товаришок по "ВІА Грі"

До речі, Ольга не відразу повідомила продюсерові про своє положення. Однак, як пише "Блік", продюсери "ВІА Гри" Костянтин Меладзе і Дмитро Костюк про все здогадувалися. Адже вже напередодні білоруських гастролів дівчина жалілася на нудоту та запаморочення.

А наполіг на тому, аби Корягіна залишила гурт, нібито батько її дитини такий собі Андрій, одеський бізнесмен.

І знову гурт залишає темноволоса учасниця

Тож, відтепер "ВІА Гра" стане дуетом, як і на самому початку. Так вирішили продюсери гурту, добре обмізкувавши конфузну ситуацію.

"Шляхом кастингу до групи потрапляють абсолютно випадкові люди, якою була і Корягіна: в них немає бажання жити і померти на сцені. Ми більше не будемо поповнювати склад дівчатами з вулиці. Ситуація, що склалася – результат моїх помилок, потрібно брати справжніх людей", - прокоментував стан справ Дмитро Костюк, слова якого наводить "Сегодня".

Тож, відтепер дівоче тріо стане дуетом

"Ми, як раніше, вже робити не будемо. Поки попрацюємо у складі двох осіб. І лише якщо справжній артист, а не той, кому важливіше вдома "варити борщ" і народжувати дітей, нас знайде, ми будемо раді прийняти його у склад!" – пообіцяв продюсер, слова якого передає "Блік".

Корягіна не схотіла вмерти на сцені і завагітніла

Наразі відомо, що востаннє як тріо "ВІА Гра" виступить 13 квітня у Москві.

Ольга проміняла "ВІА Гру" на борщ та памперси

Проте, не лише "ВІА Грою" стурбований Костюк. Також він переймається з приводу створення нового проекту, хлопчачого. Однак поки що карти розкривати не хоче.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів