Рідня Суркіса, Мороза, Губського, Терьохіна і Голубченка захопила столичні салони краси

5 березня 2007, 17:20

Поки українські політики займаються добробутом рідної країни, дечиї жінки "рятують світ" красою - в прямому сенсі цього слова.

Серед власниць салонів краси і фітнес-клубів опинилися донька спікера Верховної Ради Руслана Мороз, дружини бютівців Богдана Губського і Сергія Терьохіна, донька голови Федерації футболу України Григорія Суркіса, а також дружина першого заступника Черновецького Анатолія Голубченка.

Власне, донька Мороза Руслана вже досить давно обслуговує не лише членів своєї родини, а й інших клієнтів. Адже вона є керівником Будинку краси Kika-style.


Спікер парламенту на зачісці може економитти - донька підстриже

При цьому в минулому вчителька середньої школи, а тепер світська дама запевняє, що досягла таких успіхів без допомоги батька. Єдине, чим, за словами Руслани, допоміг Мороз – її гарне виховання.

"Для того, щоб мій бізнес виглядав так, як він виглядає сьогодні, я і мій чоловік працювали майже дев'ять років без перерв на декрет. Після народження третьої дитини з'явилася на роботі на третій день після пологів. Так і сьогодні: мій день до обіду присвячено роботі, а потім дітям", - розповіла донька спікера журналу "Кореспондент".

"Якщо ним (салонним бізнесом) займатися професійно і з любов'ю, то отримаєте моральне і цматеріальне задоволення", - впевнена Руслана.

До речі, саме у Мороз обслуговуються донька екс-спікера ВР Володимира Литвина, а також дружина Запорізького губернатора Євгена Червоненка і жінка "нашоукраїнця" Петра Порошенка.

Олена Голубченко проміняла металургійний комплекс на салон краси

Ще одна власниця столичного салону Олена Голубченко прийшла у цей бізнес з металургії. До того дружина першого заступника київського мера працювала у плановому відділі Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча і начальником планового відділу ВАТ "Запорожглавснаб". А після переїзду в Київ відкрила салон краси "Пані Анеле" та ресторан "Егоїст".

"Якби я не працювала, у нас би виникали конфлікти. А так завдяки цьому ритму життя, ми разом вже багато років", - поділилася рецептом довгого подружнього життя Олена.

Крім того, що наявність салону краси сприяє довговічності шлюбу Голубченків, це дозволяє політику без проблем у будь-який момент привести себе у порядок: позайматися гімнастикою, зробити манікюр і педикюр, підстригтися. І все це в салоні у коханої дружини.

У Євгенії Губської обслуговується і її чоловік-бютівець, який не так давно запав на косметичні процедури

Також стрижеться виключно у своєї дружини, яка вже досить давно тримає преміум-клуб "Фаворит", і Богдан Губський. За словами Євгенії Губської, останнім часом її чоловік не на жарт захопився різноманітними косметичними процедурами.

Окрім чоловіка-бютівця за послугами до Губської звертається чимало політиків і зірок естради. Серед постійних клієнтів Євгенії Ірина Білик, Олег Скрипка, Маша Єфросініна, Катерина Виноградова. Андрій Данилко також туди зазирає час від часу. Лишається сподіватися, що не для створення образу Вєрки Сердючки.

Найдемократичніший з точки зору цін салон тримає Світлана Терьохіна

Якість послуг своїх салонів їхні власниці перевіряють на собі коханих. Прикладом, Губська тричі на тиждень займається у спортзалі свого салону. А Голубченко підтримує форму ще й тим, що щоранку робить гімнастичні вправи і купається у річці.

Щодо цін, то з-поміж салонів дружин політиків найдешевшим є заклад Світлани Терьохіної. Там можна підстригтися усього за 50-90 гривень, тоді як у Мороз та Голубченко – вже за 180-400 гривень. Також в останніх двох закладах манікюр коштуватиме 150-200, а педикюр - 250-280 гривень.

Фото "Кореспондента"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів