Пономарьова виписали з клініки

21 лютого 2007, 12:47

Одну приватну київську клініку останнім часом облюбували знаменитості. В неділю там народила доньку Моніку заступник мера Ірена Кільчицька, а 15 лютого знову ж таки там з'явився на світ тезка і нащадок Олександра Пономарьова.

У вівторок маленького Сашка разом із його мамою Вікторією співак врешті забрав додому.

Зустрічати новонародженого Пономарьова і проводжати його у першу прогулянку Києвом прийшли майже всі учасники "Танців із зірками-2".


Фото "Бліка"

Звісно, першою приїхала Підкопаєва, яка завжди відрізнялася пунктуальністю і зібраністю. Разом із чоловіком Лілія подарувала Пономарьовим іграшкову гірку – на виріст для малого сина.

Фото "Газеты по-киевски"

А от КВН-щик і квартальщик "Лисий" Кошевой притяг до пологового будинку цілу зв'язку блакитних повітряних кульок.

У той же час екс-"ВІА Гра" Світлана Лобода і Максим Неліпа обмежилися квітами.

Фото "Газеты по-киевски"

"Я, коли довідався, що у Сані народився син, одразу зрозумів, що дарувати потрібно щось серйозне – адже у мене теж син. Вже придумав, що, але втілення ідеї вимагає часу. Так що подарую це через місяць. А взагалі, дивно, що Саня тверезий. Я от пам'ятаю, який я був, коли свого забирав..," – поділився колишній КВН-щик в інтерв'ю "Газете по-киевски".

Фото "Газеты по-киевски"

А от друг родини Пономарьових президент каналу ICTV Олександр Богуцький, як істинний телевізійник, подарував нащадку співака музичну соску, аби той музично розвивався.

Навіть старша донька Олександра Женя взяла участь у закупівлі подарунків для маленького братика.

Фото "Газеты по-киевски"

"Женька розбила свою скарбничку, і всі зібрані гроші витратила на костюмчики для маляти. Причому декількох розмірів – от Сашко зростатиме, а вона кожен місяць буде дарувати йому нову одежинку!" – розповів Олександр Пономарьов, слова якого наводить "Блік".

Фото "Газеты по-киевски"

До речі, співак каже, що маля дуже схоже на Віку, а ще більше на його тестя. Однак, що Пономарьов подарував дружині за сина, він поки зізнаватися не хоче.

Відомо лише, що перші тижні життя Олександр-молодший проведе у 4-кімнатній квартирі мами у Протасовому Яру.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів